המלצת WINNER ל-NFL

וושינגטון וניו יורק ג'איינטס ייפגשו הלילה למשחק הפתיחה שלהן בליגת הפוטבול של ארצות הברית. הבעיה הגדולה של הג'איינטס היא מכת פציעות קשה. וושינגטון רדסקינס בעיקר נגד הסטטיסטיקה

יום ראשון 11 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
במהלך יום המשחקים הראשון (אם לא ניקח בחשבון את משחק פתיחת העונה מיום חמישי) של ליגת ה-NFL, ייערך משחק מיוחד מאוד. מדובר במשחק בין וושינגטון רדסקינס לניו יורק ג'איינטס. לפני המשחק מזכירים רבים שמדובר ב-2 קבוצות שמגיעות משתי הערים שספגו אצ הנכה בארועי ה-11 בספטמבר לפני עשור. מכיוון שכל ארועי היום מוקדשים ליום הנורא ההוא, משחק בין שתי קבוצות מהערים הנפגעות מעורר עניין רב.

באצטדיון עצמו צפוי כנראה משחק פחות אטרקטיבי. וושינגטון המארחת נחשבת לאחת הקבוצות החלשות בליגה, ואת העונה האחרונה סיימה במאזן 10:6. הג'איינטס סיימו את העונה הסדירה במאזן של 6:10, ולכאורה מועמדים בולטים לנצח הלילה, אלא שניו יורק ספגה מכה אחרי מכה בשבועות האחרונים.

למעשה, העונה של הג'איינטס כמעט אבודה. כל מערך ההגנה של טום קפלין קרס לחלוטין בשבועות האחרונים. חמישה שחקני הגנה סיימו את העונה כבר בפגרה עקב פציעות שונות. יתרה מכך, ג'סטין טאק, אחד השחקנים החשובים בקבוצה, נעדר מאימון יום חמישי והוא בספק גדול למשחק. הג'איינטס גם נפרדו הקיץ מקווין בוס וסטיב סמית', כך שמראש הפכו לקבוצה בינונית. ללא ההגנה, הם עלולים לספוג העונה מפח נפש גדול. 

וושינגטון ביתית, אך אסור לה לסמוך רק על הביתיות. וושינגטון לא הצליחה בשנים האחרונות מול ניו יורק ג'איינטס. הנתונים מדהימים לאכזבתה- מתוך 20 המשחקים האחרונים בין הקבוצות, ניצחה וושינגטון רק ב-5, וזה עוד הנתון הסביר. בששת המשחקים האחרונים, הייתה ידה של הג'איינטס על העליונה. 

מצד שני, הרצף הזה צריך להגיע לסיומו בשלב מסוים ואין כמו משחק ביתי, סמלי, מול קבוצה פצועה כדי לצמצם במעט את הבושה. במועצת ההימורים החליטו עוד להעניק של שלוש נקודות לוושינגטון, יתרון שהוא אמנם לא משמעותי יתר על המידה אבל עשוי להועיל במשחק צמוד למהמרי ה-WINNER.

 משחק 139: וושינגטון רדסקינס (‎+3) - ניו יורק ג'איינטס. ההימור: 1

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק