2 המלצות WINNER מסקנדינביה

יום שני פחות עמוס במשחקים מימי סוף השבוע, אבל גם הוא רווי במשחקים. כאן אנו מעניקים המלצות ווינר לשני משחקים מהצפון הרחוק של אירופה

יום שני 12 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו, אנו מעניקים כאן המלצות לשני משחקים בשבדיה ובפינלנד.

 משחק מס. 163 - אינטר טורקו - הונקה

ליגה פינית, מחזור 24.. אינטר טורקו מדורגת במקום השני בטבלה, היא רחוקה מאוד מהלסינקי שבמקום הראשון אך לדעתנו היא לא תוותר על המקום השני המאוד מכובד. היא מגיעה למשחק היום דווקא בכושר לא טוב, אחרי שני הפסדים רצופים בחוץ, 1:0 מול יבסקילה ו-2:1 מול קופס. 

היא תארח היום את הונקה, קבוצה חזקה מאוד שלא הפסידה בארבעת המשחקים האחרונים שלה, במהלכם היא מסיימת שלוש פעמים בתיקו מול וי.פי.אס, יארו ומול יבסקילה במחזור האחרון כשהיא ניצחה את מרייהאמן 2:0 בבית. בסיבוב הקודם ניצחה טורקו בהונקה בתוצאה 3:2. הפעם אני חושב שהונקה נמצאת בכושר מעט יותר טוב מאשר טורקו ולמרות שזה משחק ביתי של טורקו, אנו מהמרים שהונקה לא תפסיד כאן. אני מסמן X.

משחק מס. 179 - אורברו - סולנה

ליגה שבדית, מחזור 24. אורברו מדורגת במקום התשיעי בטבלה כשהיא אחרי שני הפסדים רצופים, 2:0 מול הלסינבורג ו-2:0 מול מיאלבי לפני כן. היא תארח היום את סולנה החזקה שניצחה בכל שלושת המשחקים האחרונים שלה, 1:0 את נורקופינג, 3:0 את טרלבורג ובמחזור האחרון ניצחה סולנה את סיריאנסקה בתוצאה 1:0. אורברו תשחק היום ללא אנדראס חדד. 

בסיבוב הקודם ניצחה סולנה בבית בתוצאה 1:0, זה היה ניצחון שהגיע אחרי שלושה ניצחונות רצופים של אורברו. בסך הכל ניצח הסולנה בשבעה משחקים באורברו, ולדעתנו, בכושר שלה כרגע, היא בהחלט יכולה לרשום ניצחון נוסף. אנחנו מסמנים כאן 2.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק