לוזון: אסור לעשן בהתאחדות

יו"ר ההתאחדות הנכנס החל היום לעבוד והבטיח כבר כי ינקוט בשדרוג ושינויים מבניים ופרסונליים במסגרת תפקידו. הרעיון הראשון: אין יותר לעשן בהתאחדות ומעתה יעבדו בהתאחדות עד השעה 17:00. תום עידן הפנסיונרים?

יום ראשון 18 מרץ 2007
אשר גולדברג

הבוקר החליף אבי לוזון את איצ'ה מנחם בתפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל. בכך נכנס לוזון לתפקידו ויהיה בראש המערכת במשחקים נגד אנגליה ואסטוניה.

מחר בצהריים יכנס לוזון מסיבת עיתונאים במשרדי ההתאחדות לכדורגל וימסור את ה"אני מאמין" שלו. לוזון הבטיח כי ההתאחדות תעבור שדרוג ושינויים מבניים ופרסונליים. בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר ל-TELESPORT: "לא עוד עידן הפנסיונרים שבאים למשרד כי אין להם שום תעסוקה ושולחים ידם בכל ויד כל בם".

ואכן, על השינויים העתידיים ימסור היו"ר הנכנס כבר בישיבה הראשונה שלו מול התקשורת הכתובה והאלקטרונית. נכון לעכשיו לדוגמא הגישו כ-30 מועמדים את שמם ורצונם לקבל את משרת דובר ההתאחדות לכדורגל במקומו של שאול אייזנברג שהיה גם קצין העיתונות של נבחרת ישראל. בכל מקרה, הדובר ייכנס לתפקידו רק לקראת סוף חודש אפריל.

לוזון הבהיר הבוקר  עוד כי שעות העבודה ישונו ויהיו מ-9:00 ועד 17:00. עוד הבהיר לוזון כי מעתה לא ניתן יהיה לעשן במסדרונות ההתאחדות לכדורגל.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק