עבידה - הגב של אום אל פאחם

בכל העולם הערבי עושים כבוד לעבידה, איש העסקים הגדול ביותר במגזר הערבי. כעת הגיע הזמן שגם אנחנו נעשה היכרות קצרה עם עבירה, מי שלקח את קבוצת אום אל פאחם תחת חסותו והעלה אותה עד לליגה הלאומית

יום שני 12 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
אום אל פאחם שהעפילה בסיום העונה שעברה לליגה הלאומית לא הייתה מצליחה להחזיק את עצמה ללא שירותיו הטובים של הספונסר, איש העסקים עבידה שמעניק לקבוצה סכומי כסף רבים ובהחלט ניתן לזקוף לזכותו את ההצלחה של הקבוצה השייכת לליגה הלאומית, שכעת יכולה להרשות לעצמה להחתים שחקנים ולהתחזק משמעותית. בין היתר החתימה הקיץ שחקנים דוגמאת מאיר כהן, קובי חסן ואחרים.

מאמן אום אל פאחם, אבי סבג ל-TELESPORT היום על איש העסקים הנדיב: "הכל בזכותו של עבידה. כל תושבי ומועדון אום אל פאחם מודים לו, הוא בן אדם גדול. מסתבר שאם אין לך בן אדם כזה מאחוריך בקבוצה, אז אין לך זכות קיום בליגות הבכירות". 

מג'די עבד, עיתונאי "ידיעות אחרונות" המכיר את הקבוצה מקרוב, הוסיף גם הוא: "הוא מאנשי העסקים החזקים ביותר. הודות לו אום אל פאחם נמצאת על המפה הארצית. כולם מודים לו".

שוחחנו בקצרה גם עם עבידה, שאמר לנו על תרומתו החשובה לקבוצה ולעיר: "אני מאוד שמח לעזור למועדון. לאום אל פאחם שליחות חשובה, ישנם הרבה צעירים בעיר שמחפשים כיוון ודרך הכדורגל אפשר להגיע להרבה אנשים, לשמחולעזור לצעירים". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק