לאנוס מגיעה בדיוק בזמן

המלצת WINNER לליגה הארגנטינאית: ההפסד האחרון של לאנוס היה ב-13.6 מול ארגנטינוס ג'וניורס. מאז היא לא רשמה אף הפסד, וארגנטינוס ג'וניורס לא רשמה אף ניצחון. הלילה המקומיים מקווים לצאת מהמשבר

יום שני 12 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

האצטדיון על שם דייגו ארמנדו מראדונה בבואנוס איירס יארח הלילה (01:00 שעון ישראל) במסגרת המחזור השישי בליגת האפטורה את המשחק בין ארגנטינוס ג'וניורס המארחת לבין לאנוס. המקומיים מגיעים למשחק מהמקום ה-18 בליגה הארגנטינאית בעיצומה של תקופת שפל במועדון, בעוד שלאנוס נמצאת במקום החמישי והיא בוודאי מתקשה לזכור מתי היה ההפסד האחרון. או שאולי המשחק הלילה דווקא יזכיר לה היטב.

כאמור, לאנוס מגיעה למשחק אחרי ניצחון 1-2 על אסטודיאנטס במחזור הקודם, למרות שלא שיחקה טוב על-פי מאמנה. לפני כן הגיעו 3 תוצאות תיקו רצופות, וההפסד האחרון נרשם אי שם בחודש יוני - מול ארגנטינוס ג'וניורס עוד בעונת הקלאוסורה. ארגנטינוס במשחק הליגה האחרון רשמה תיקו 0-0 מול סן מרטין העולה החדשה, ובכלל רשמה 5 תוצאות תיקו ב-6 המשחקים האחרונים, אך הניצחון האחרון שלה היה אי שם בחודש יוני, מול אותה לאנוס בשלהי העונה שעברה.

אלו היו משחקי הליגה האחרונים של הקבוצות, אך ביום חמישי האחרון שיחקו הצדדים במסגרת הקופה סודאמריקנה. לאנוס עשתה 0-0 מול גודוי קרוז באצע השבוע - תוצאה שהדיחה אותם מהמפעל והשאיר ראש שקט לליגה. ארגנטינוס הובסה באותו יום 0-4 מול ולז באותו מפעל - אבל כמו שהם נראים בליגה, עדיף להם להתרכז במסגרת הזו.

ההערכה היא שלאנוס תרשום ניצחון במשחק הזה, ותתרגם במגרש את עליונותה המקצועית. בעשרת המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות כל קבוצה ניצחה ארבע פעמים ושני משחקים הסתיימו בתיקו. בדרך כלל המשחקים בין שתי הקבוצות מתאפיינים בשערים רבים, אבל במשחק האחרון ארגנטינוס ניצחה בחוץ 0-1, כאמור ניצחונה האחרון של המארחת בכל המסגרות. אנו חושבים שהלילה היא תספוג הפסד נוסף.

משחק 216: ארגנטינוס ג`וניורס - לאנוס. ההימור: 2

צילום: GETTYIAMGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק