צחוק מהעבודה

לכל מועדון קטנטן יש בעל בית שמחזיק אותו, ורק בית"ר ירושלים החזקה והגדולה לא מוצאת בעלים. איציק קורנפיין אמר כי הוא "יצא בדיחה" בעניין אדלר ולוין, אבל הוא לא לוקח אחריות

יום שלישי 13 ספטמבר 2011

 כאוהד אמיתי של בית"ר ירושלים מאמצע שנות השבעים, אהבתי מאוד את ההצגה של שחקנינו הצעירים בבלומפילד במשחק מול הפועל תל אביב. חמישים דקות אכלו הילדים שלנו את הדשא, ונראו טוב יותר מהפועל תל אביב העשירה והמפונקת. בסופו של דבר הפסדנו כי ככה זה בחיים - הכסף מדבר, ובעניין הזה אנחנו כרגע בדפיציט גדול.

יואיל נא איציק קרונפיין להסביר לי מדוע דווקא בית"ר ירושלים - המותג הכי גדול בספורט הישראלי אחרי מכבי ת"א בכדורסל ומכבי חיפה בכדורגל - לא מוצאת בעלים? מה עשית כל הקיץ האחרון, בשביל שנהיה מוכנים לליגה - עם בעל בית שיהווה משענת כלכלית?

מרגיז לראות שקורנפיין מפנק את עצמו במשכורת של מיליון שקל ויותר בעונה, ואחרי זה הוא לא מוצא בתקציב של בית"ר מאה אלף שקל לחיזוק, בעמדת שאנחנו ממש צריכים במגרש. דבר כזה לא רואים בשום מקום, ומוטב שקורנפיין יפנים את המצב ויקח לעצמו משכורת נורמאלית של 15-25 אלף שקל ברוטו, רכב מליסינג וטלפון סלולארי חופשי.

תפקידו של קורנפיין הוא בראש ובראשונה למצוא לבית"ר בעלים או ספונסר, ובכך הוא נכשל כישלון חרוץ. לפני שבועיים ראיתי אותו מתראיין אצל רון קופמן. "אני מסכים שיצאתי בדיחה בעניין של אדלר ולוין", סח היו"ר. יצאת בדיחה, אה? ומה עם לקיחת אחריות?

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק