איציק עובדיה מאמן הפועל רעננה

איציק עובדיה לא נשאר מחוסר עבודה לזמן רב. הבוקר (שלישי) הוא מונה למחליפו של אייל לחמן, שעזב את המועדון בתחילת השבוע. המשחק הראשון ביום שישי מול הפועל רמת גן

יום שלישי 13 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
איציק עובדיה הוא מאמנה החדש של הפועל רעננה מהליגה הלאומית. כזכור, ביום ראשון הודיע מאמן הפועל רעננה אייל לחמן כי הוא עוזב את תפקידו ומאז נותרה הקבוצה ללא מאמן.

הבוקר (שלישי) הוחלט על-ידי הנהלת המועדון למנות לתפקיד את איציק עובדיה. האחרון עסק בשנים האחרונות בעיקר כיד ימינו של אבי נמני במכבי תל אביב, אך השניים כשלו מקצועית. בחלק האחרון של העונה שעברה הוא חבר לג'ון גרגורי במ.ס אשדוד והיה לחלק מהקריסה של הקבוצה שניצלה במחזורי הסיום מירידה לליגת המשנה.

בקיץ האחרון איציק עובדיה הצטרף לבית"ר ירושלים כעוזרו של דוד אמסלם, אלא שהוא עזב את התפקיד מוקדם מהצפוי לאחר שדוד אמסלם הודיע שהוא אינו מעוניין לאמן את הקבוצה בשל כשלים מקצועיים. 

איציק עובדיה ממשיך להיות מוערך בקרב לא מעט אנשי כדורגל, ובהפועל רעננה בונים עליו שיוביל את הקבוצה לצמרת הליגה, וידע לגדל שחקנים צעירים. מבחנו הראשון יהיה כבר ביום שישי מול הפועל רמת גן, שניצחה אתמול את מכבי אום אל פאחם.

בהפועל רעננה מנסים שלא לעסוק עוד בהתנהגותו של אייל לחמן, שהיה מעורב ביום שישי בתקרית חמורה עם שחקני הקבוצה לאחר שצעק, השתולל וזרק סל כביסה שפגע באחד השחקנים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק