ליגת האלופות: שלב ההימורים

במועצת ההימורים הפכו את גמר ליגת האלופזת הערב לחגיגה של ממש. תוכלו להמר כמה קרנות יהיו במשחק, מי תספוג כרטיס ראשון, מי יתחלף ראשון וכמובן: מי תזכה

יום רביעי 23 מאי 2007
אורן קורנפלד
רק בימי המונדיאל זוכרים מהמרי הווינר אפשרויות בלתי נדלות להמר על משחק אחד. מועצת ההימורים הפכה את גמר ליגת הߐלופות לחגיגה אמיתית שבה אפשר להמר כמעט על הכל.

מלבד ההימור הרגיל מי תיקח את המשחק (מילאן - 2.20, תיקו בתום 90 דקות - 2.75, ליברפול - 2.80), ניתן להמר על משחקים עם יחס לאחד הצדדים. אם אתם חושבים שאתם יודעים מה תהיה התוצאה במחצית, תוכלו לנסות אߪ מזלכם.

המאצ' אפ של המשחק הוא בין קאקה שהוכיח כבר שהוא בכושר נפלא אחרי שכבש שלושה שערים סך הכל בחצי הגמר מול מנצ'סטר יונייטד. מנגד עומד פטר קראוץ' שכבש בשני המפגשים ברבע הגמר מול פ.ס.ו איינדהובן. צריך לזכור שההימור כולל גם שערים בהארכה ובפנדלәם.

ההימורים המיוחדים הם סביב מספר הקרנות שיהיו במשחק. האם יהיו עד שמונה קרנות? יהיו בין 9 ל-11 או שיהיו יותר מ-12? אתם לא בטוחים? אז אתם יכולים להחליט למי יהיו יותר קרנות.

אתם יכולים גם להמר למי יישלף הכרטיס הצהוב הראשון במשחק, כېשר אם תטענו שהכרטיס הראשון שיישלף יהיה כרטיס אדום או שלשני שחקנים משתי הקבוצות יישלף ביחד כרטיס צהוב ראשון, תוכלו לזכות ביחס מפתה של 10.5. ולקינוח, במועצת ההימורים מאפשרים לכם להמר איזו קבוצה תבצע ראשונה חילוף. אם שתי הקבוצות יעשו חילוף במקביל, תוכלו לזכות ביחס של 10.5 גם כן.

בהימור המאץ' תוכלו להמר על התוצאה. אם יהיה שחזור של הגמר מלפני שנתיים, תוכלו לזכות ביחס של פי 45, כלומר אם שמתם עשרה שקלים, תוכלו להרוויח 450 שקל. גם על מבקיע השער הראשון תוכלו להמר. הימור על קאקה יכפיל את היחס פי חמישה, Ӑך מנגד אם תטענו כי השער הראשון יהיה שער עצמי, תוכלו להרוויח פי 25. שווה, לא?

צילום: רויטרס

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק