גטבורג וקלמאר מתרכזות בגביע

המלצת WINNER לגביע השבדי: גטבורג וקלמאר מדשדשות בליגה המקומית ונראה שמירב הפוקוס שלהן מופנה כלפי הגביע. הערב (19:30) הן נפגשות למשחק בו הכל פתוח

יום רביעי 14 ספטמבר 2011
מאור פנחס
גטבורג תפגוש הערב (19:30) במסגרת הגביע השבדי את קלמאר, לאחר שרק בסוף חודש אוגוסט הצדדים נפגשו בליגה המקומית. גטבורג מגיעה למשחק הערב כאשר היא ממוקמת במקום השישי בליגה עם 10 ניצחונות ו-9 הפסדים.

בטבורג הציפיות הן תמיד גבוה באופן ניכר מהמקום השישי, אך המועדון נקלע לאחרונה לתקופה לא קלה. הכושר שמציגה גטבורג לאחרונה לוקה בחסר, והיא מגיעה לאחר שתי תוצאות תיקו ברציפות ו-2 הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים. בגביע הקבוצה נראתה עד כה טוב יותר מאשר בליגה, עם שלושה ניצחונות כאשר במשחק האחרון הקבוצה מנצחת בחוץ 3:2 את פאלנברג.

יריבתה של גטבורג הערב, קלמאר נמצאת במקום השביעי בליגה עם 10 ניצחונות ו-10 הפסדים, צמודה למדי לגטבורג. גם הכושר הנוכחי של האורחת לא מרשים-  קלמאר השיגה רק ניצחון אחד בחמשת המשחקים האחרונים. במשחק האחרון בגביע קאלמר התקשתה והצליחה לנצח רק לאחר הארכה, 2:1 את מאלמו החזקה.

על-פי ההיסטוריה, גטבורג בהחלט יכולה להיות מעודדת. המאזן בין הצדדים בעבר עומד על 12 ניצחונות לזכות גטבורג וקאלמר השכילה לנצח רק בארבעה משחקים. המפגש האחרון שלהן היה לפני כשבועיים וחצי, אז בבית של קאלמר המשחק נגמר בשיוויון 0:0.

משחק 75: גטבורג - קלמאר. ההימור: 1

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק