מקום 11 בעולם לטלי יצחק

אליפות העולם בבאולינג ננעלה בהונג קונג עם הישג נאה לאלופת ישראל ששברה בדרך גם שלושה שיאי ישראל

יום שלישי 13 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

 אליפות העולם בבאולינג לנשים הסתיימה אתמול בתום עשרה ימים בהונג קונג.את ישראל ייצגו אלופת ישראל טלי יצחק והאלופה היוצאת שרית מזרחי.

דווקא יצחק (25) הפחות מנוסה מבין השתיים הצליחה לסיים אליפות נהדרת עם המקום ה-11 בעולם בתחרות היחידות מתוך 171 מתחרות כשהיא שוברת שלושה שיאי ישראל במקבץ תוצאות יוצא דופן.

תחרות היחידות התנהלה על מסלול משומן ארוך ויצחק סיימה אותה עם ממוצע נפלא של 238 נקודות כשבשני משחקונים היא מתקרבת למשחק מושלם.הקדימו אותה שתי קוריאניות,שתי קולומביאניות,שתי סינגפוריות,אמריקאית,מלזית ושתי דניות שהיו השחקניות האירופאיות היחידות שדורגו לפני הנציגה הישראלית שהקדימה שחקניות ממעצמות כמו גרמניה,שבדיה,אנגליה וצרפת.יצחק שברה את שיא ישראל למשחק בודד מאליפות אירופה מ-1997 שיא ישראל לשלושה משחקים מ-1993 ושיא ישראל לשישה משחקים מלפני שנתיים.

מזרחי שדורגה במקום -75 בתחרות היחידות האפילה על חברתה בדירוג הכללי בהמשך התחרות שכללה גם משחקי זוגות,שלישיות וקבוצתי ובסך הכל סיכמו השתיים אליפות עם נציגות ישראלית מכובדת ביותר.

יו"ר התאחדות הבאולינג אריה פישר:"שוב הוכח שהנשים הישראליות מגיעות להישגים נפלאים בבאולינג.אחרי ההישג בשנה שעברה של שחף אנטין שזכתה בתואר אלופת אירופה עד גיל 19 טלי ושרית עשו עבודה נהדרת.אני קורא לעוד נערות ונשים להצטרף לפעילות הענפה של ההתאחדות אנו זקוקים לעוד שחקניות מוכשרות שייצגו אותנו בכבוד"

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק