רוברטו מנצ'יני מוכן ליום מיוחד

אחרי מכבי חיפה, מכבי תל אביב והפועל תל אביב, גם מנצ'סטר סיטי ונאפולי ישחקו הערב בליגת האלופות. מנג'ר מנצ'סטר סיטי אומנם הגדיר את הופעת הבכורה של קבוצתו בליגת האלופות מול נאפולי כ"יום מיוחד", אבל הזהיר מהיריבה מדרום איטליה

יום שלישי 13 ספטמבר 2011

 אחרי עונה מצוינת של נאפולי בשנה שעברה, שם היא סיימה במקום השלישי בטבלה, היא הבטיחה את השתתפותה בשלב הבתים של ליגת האלופות. היא הוגרלה לבית לא פשוט בכלל עם מנצ'סטר סיטי, עימה היא תשחק היום באנגליה, עם ויאריאל הספרדית ועם באיירן מינכן הגרמנית. 

וגם מבחינת האנגלים, היום זה סוף סוף קורה - מנצ'סטר סיטי בהופעת בכורה עולמית במשחקי ליגת האלופות, תשחק מול נאפולי. מנג'ר הסיטי, רוברטו מנצ'יני, הגדיר זאת כ"יום מיוחד" אבל הזהיר: "נאפולי קבוצה מסוכנת ותבוא מולנו בשיא המוטיואציה, אסור לזלזל חלילה".

 הסיטי מגיעה למשחק אחרי פתיחה עונה מושלמת - ארבעה ניצחונות בארבעה משחקים בליגה האנגלית, ובקבוצה מאמינים שיש להם יתרון על נאפולי שרק עכשיו פתחה את הליגה, ושיחקה רק משחק אחד באיטליה - ניצחון על צ'זנה 1:3. 

הקשרים גארת' בארי וג'ימס מילנר פצועים, ולא ברור אם ייטלו חלק במשחק. ניג'ל דה יונג פצוע אף הוא ומריו באלוטלי סוחב השעיה ממשחקי הליגה האירופית בשנה שעברה.

לסיטי יש שני שחקנים גדולים שיובילו אותה השנה לגדולות. זדקו שלא מפסיק לכבוש. הוא כבש רביעיה במשחק מול טוטנהאם. מהצד השני יש גם אגוארו שכבש שלושר בניצחון 3:0 על וויגאן וגם כבש לפני כן בכמה משחקים. הסיטי טובים בהרבה יותר מנאפולי כרגע, הם צפויים לנצח את המשחק הזה. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק