המלצת WINNER ל-MLS

קולומבוס אמנם מוליכה את הבית המזרחי, אך היא מגיעה לאחר 2 הפסדים משפילים במיוחד בשבועיים האחרונים. יוסטון דינמו חייבת לצבור נקודות בשביל להבטיח מקום בפלייאוף, אך גם היא נקלעה למשבר

יום רביעי 14 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

פלייאוף ה-MLS הולך ומתקרב, וקבוצות הליגה מעבירות הילוך לקראתו. הלילה (02:30) תארח קולומבוס קרו, מובילת הבית המזרחי את יוסטון דינמו הרביעית באותו הבית, כאשר כל אחת יודעת שניצחון ישפר משמעותית את מעמדה לקראת הסדרות שיחלו בעוד כחודש וחצי.

שתי הקבוצות נפגשו 11 פעמים בעבר. קולומבוס ניצחה 4 פעמים, יוסטון פעמיים ושאר המשחקים נגמרו בתיקו. המשחק האחרון ביניהן היה ב-10 ביולי העונה, וקולומבוס ניצחה בחוץ 0-2.

אל המשחק הלילה מגיעה קולומבוס, מוליכת הבית המזרחי כאמור אחרי הפסד מביך 2-4 בבית מול טורונטו, ניצחון שהעלה את טורונטו אל מעל המקום האחרון. זהו היה הפסדה השני ברציפות, לאחר שקודם לכן הפסידה מול סיאטל בחוץ בתוצאה מביכה עוד יותר, 2:6. למרות ההפסדים האחרונים, לקולומבוס 40 נקודות מ-27 משחקים ומחזיקה בפסגה.

רוברט ורציקה מאמן קולומבוס אמר: ״אנחנו צריכים לעשות חשבון נפש איך קיבלנו עשרה שערים בשני ההפסדים האחרונים״.

יוסטון מגיעה למשחק אחרי תבוסה 0-3 בקנזס. קודם לכן הפסידה במשחק חוץ נוסף, 0:1 מול ונקובר. לקבוצה 35 נקודות מ-28 משחקים, והיא מדורגת רביעית רק בזכות עודף משחקים על פני היריבות שמתחתיה בטבלה, די.סי יונייטד וניו יורק רד בולס.

צ׳אני לא ישחק בקולומבוס בגלל פציעה ואילו ביוסטון יעדר אלכס דיקסון הפצוע. אנו מעריכים כי קולומבוס מסוגלת לצאת מהמשבר אליו נקלעה, לפצות את הקהל המקומי על 2 ההפסדים האחרונים ולשמור על הפסגה לפחות שבוע נוסף.

משחק 138: קולומבוס קרו - יוסטון דינמו. ההימור: 1

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק