סומך על כרמלי בעיניים עצומות

מכבי ת"א קיימה מסיבת עיתונאים בטורקיה, לקראת המפגש הטעון מול בשיקטאש. המאמן מוטי איוניר שלא יהיה על הקווים יראה את גדי כרמלי מנהל את המשחק: "אין לי ספק שגדי יידע לעשות זאת בצורה מכובדת . מחכה לנו משחק קשה מול קבוצה חזקה וביתית"

יום חמישי 15 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב נחתה אתמול (רביעי) באיסטנבול, יממה לפני המפגש מול בשיקטאש במסגרת הליגה האירופית. הצהובים נסעו לבית המלון כשהם מלווים באבטחה כבדה שכללה מאות שוטרים, ובערב ערכו מסיבת עיתונאים.

המאמן מוטי איוניר אמר: "אנחנו יודעים שמחכה לנו משחק קשה מול קבוצה חזקה וביתית. הקבוצות בכדורגל הטורקי ידועות במגרש הביתי שלהם. לבשיקטאש יש שחקנים טובים שהם הביאו. כל החלק הקדמי והקשרים הם שחקנים עם עבר אירופי. מבחינת הסיכויים שלנו, אנחנו האנדרדוג בבית הזה ובעלי הסיכויים הנמוכים ביותר להמשיך".

באשר למתיחות הפוליטית בין ישראל לטורקיה הוסיף המאמן: "אנחנו רק קבוצת כדורגל, באנו לשחק ולא להתעסק בפוליטיקה. עד כה ליווו אותנו בצורה הכי מקצועית שיש ואנחנו מודים מאד על כך. מאז שעות הצהרים שאנחנו פה יש לנו הרגשה טובה מאד".

המאמן, כזכור, לא ידריך את חניכיו מהקווים, והערב אמר בעניין: "ההרגשה רעה מאד שמגיעים לשלב כזה ואני לא על הקווים, אבל אני יכול לסמוך בעיניים עצומות על גדי כרמלי, אין לי ספק שגדי יידע לעשות זאת בצורה מכובדת ואני בטוח שגם השחקנים יתנו יותר כאשר אני לא אהיה על הקווים".

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק