ספאחיה: אנחנו חייבים לנצח

מכבי ת"א המריאה לצרפת לקראת משחקה מחר מול אורטז. דרק שארפ:"המשחק בידיים שלנו". ניקולה ווציץ': "אני מקווה לשחק למרות שלא התאמנתי"

יום רביעי 14 מרץ 2007
שלמה חסיד
מכבי ת"א המריאה הבוקר לצרפת שם תתמודד ביום חמישי מול פו אורטז, במשחק בו היא חייבת לנצח כדי לבסס את מעמדה במקום השני בבית 4 ביורוליג, מקום ממנו מפעילים לשלב רבע הגמר.

מכבי, שניצחה את הצרפתים בקושי רב, 70:74 במפגש הקודם בין השתיים בהיכל נוקיה, עלולה להופיע למשחק הזה ללא כוכבה ניקולה ווציץ', שסובל מפציעה והוא בספק רב למשחק.

מאמן מכבי ת"א, נבן ספאחיה אמר לפני המראתה של מכבי בנתב"ג: "אנחנו מקווים לנצח ביום חמישי, אורטז יריבה חזקה, אך אם אנחנו רוצים להעפיל לשלב הבא אנחנו חייבים לנצח את המשחק. זה לא חשוב אם ניקולה וויציץ' ישחק או לא, מה שחשוב הוא איך נשחק".

ניקולה וויציץ': "אני מקווה לשחק למרות שלא התאמנתי. אני לא כשיר במאת האחוזים. גם בלעדיי הקבוצה יכולה לנצח. אורטז לא פראיירים, ראינו אותם בת"א לפני שבועיים, לא הולך להיות פשוט, אבל אני מאמין שנהיה בשלב הבא".

דרק שארפ: "המשחק הזה בידיים שלנו, אנחנו פייבוריטים, ואנחנו צריכים לנצח את המשחק. אני מאמין שנפתח הפעם את המשחק בצורה טובה יותר, בלי תקלים. הרבע הראשון זה המפתח לניצחון. אני מאמין שנתגבר על הבעיה של הרבע הראשון שמלווה אותנו לכל אורך המשחקים ביורוליג".

טל בורשטיין: "זה משחק שנצטרך לדעת לנצח, אני יודע שאורטז קבוצה טובה בבית. הם ניצחו שם את צסק"א, אבל אני מאמין בכוחנו לנצח. אני מקווה שניקולה ישחק. ושנחזור הביתה עם הנקודות". 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק