4 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-ווינר להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על ארבעה משחקי כדורגל להימור מארבע ליגות שונות. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומית

יום שישי 16 ספטמבר 2011

יום שישי הגיע אחרי שבוע עמוס הגיע ואיתו שוב עשרות משחקי כדורגל בעולם ויותר מ-50 משחקים בטופס הווינר. אנו מעניקים המלצות על משחקי כדורגל מגרמניה, צרפת, נורבגיה ופורטוגל.

 משחק מס. 20 - אוהה - דיסלדורף - X (יחס 2.85)

אחרי שבעה מחזורים בליגה הגרמנית השנייה, אוהה מדורגת במקום ה-12 בטבלת הליגה הגרמנית השנייה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה משחקי תיקו ברצף. היא תארח היום את דיסלדורף שמדורגת במקום השלישי בטבלה כשהיא ניצחה  בכל שלושת משחקי הבית האחרונים שלה אך בחוץ מנצחת רק פעם אחת במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה, כולל משחקי ידידות לפני העונה, כשביתר המשחקים היא מסיימת בתיקו. בעונה שעברה ניצחה אוהה בבית 1:0 כשדיסלדורף ניצחה בסיבוב השני 3:0. נכון לעכשיו, אוהה ברצף של תוצאות תיקו, שזה בדיוק הסטטיסטיקה האהובה על דיסלדורף בחוץ. לדעתנו, המשחק יהיה שקול ולא יוכרע.

משחק מס. 31 - בראן - הוגסונד - 1 (יחס 1.70)

בראן מדורגת במקום השלישי בטבלת הליגה הנורבגית, היא רחוקה מאוד מהמקום הראשון שם נמצאת מולדה, אך המקום השני בהישג יד כשהיא בפיגור של שלוש נק' מטרומסו עם משחק עודף. היא מגיעה למשקח היום אחרי רצף של ארבע תוצאות תיקו בליגה ושבעה משחקים ללא הפסד בסך הכל. היא תארח היום את הוגסונד שמדורגת במקום החמישי בטבלה, רחוקה רק שלוש נק' מבראן כשלמשחק היום היא מגיעה אחרי ניצחון ביתי 2:0 על לילסטרום, זאת אחרי הפסד 3:2 לולרנגה ותיקו 2:2 מול רוזנבורג. בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו 3:3 משוגע אחרי שהוגסונד כבר הוליכה 3:1. בסך הכל בראן קבוצה טובה יותר מהוגסונד. הן נפגשו תשע פעמים בעבר, בראן ניצחה בחמישה משחקים, הוגסונד טרם רשמה ניצחון על המארחת. הסימון כאן הוא 1.

משחק מס. 52 - סדאן - לה האבר - 2 (יחס 2.95)

סדאן מדורגת במקום העשירי בטבלת הליגה הצרפתית השנייה, אחרי שישה משחקים כשבמאזנה שני ניצחונות רצופים בפתיחה ומאז שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו. היא תשחק היום מול לה האבר החזקה שמנצחת עד כה בארבעה משחקי לידה, מסיימת פעם אחת בתיקו ומפסידה במשחק נוסף. בעונה שעברה נפרדו השתיים בתוצאות תיקו 1:1 כשבסך הכל פעמיים בלבד נרשמו ניצחונות חוץ במהלך 11 משחקים שהיו בין השתיים. בכל זאת, לה האבר קבוצה טובה יותר מסדאן, היא נראית טוב יותר, היא חדה יותר השנה. החלוץ המצויין שלה, ריאן מנדס כבש כבר שלושה שערים ואיתו גם בונט שהוסיף צמד. לדעתנו, לה האבר מסוגלים לנצח כאן. הסימון הוא 2.

משחק מס. 67 - ז'יל ויסנטה - אולהננסה - X (יחס 2.60)

ז'יל מדורגת במקום ה-11 בליגה הפורטוגלית, אחרי ארבעה מחזורים כשבמאזנה ניצחון אחד, תיקו אחד ושני הפסדים. במחזור האחרון היא מפסידה מול בראגה בחוץ בתוצאה 3:1. אולהננסה מהצד השני עם חמש נק' אחרי ארבעה מחזורים עם ניצחון דחוק בריו אווה, שתי תוצאות תיקו והפסד 2:1 מול פיירנסה במחזור הליגה האחרון. הקבוצות נפגשו לאחרונה לפני שנתיים במסגרת הליגה השניה. ויסנטה ניצחה בבית 3:0, אולהננסה מהצד השני ניצחה 1:0 בסיבוב השני. העולה החדשה ויסנטה לא יותר טובה מאולהננסה, שגם היא קבוצה בינונית ומטה. בסך הכל נפגשו הקבוצות שש פעמים, כל קבוצה ניצחה משחק אחד, ארבעה משחקים נוספים לא הוכרעו. זה הסימון שלנו להיום, אנו מסמנים כאן X.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק