דייויס: ניצחון הירואי לויינטרוב

אחרי שדודי סלע (96 בעולם) נכנע לוואשק פוספיסיל (124) 3:2 בתום דרמה שארכה כ-5 שעות, אמיר ויינטרוב (182) הדהים את מילוש ראוניץ' (31) עם ניצחון 1:3 ואיזן את המפגש מול קנדה ל-1:1. בשבת: משחק הזוגות

יום שישי 16 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

מפגש הדייויס מול קנדה במסגרת הפלייאוף על העלייה לבית העליון נפתח אתמול (שישי) ברמת השרון. במשחק הראשון, בתום מותחן דרמטי שנמשך 4 שעות ו-56 דקות, נכנע דודי סלע (96 בעולם) לוואשק פוספיסיל (124) 7:6, 6:7, 6:1, 6:7, 6:3 והנבחרת הקנדית עלתה ליתרון 0:1 בהתמודדות.

במשחק השני, התמודד אמיר ויינטרוב (182 בעולם) מול המחבט מס' 1 של קנדה, מילוש ראוניץ' (31). הטניסאי הישראלי הדהים עם ניצחון  7:5, 5:7, 3:6, 1:6 אדיר ואיזן את התוצאה ל-1:1. ויינטרוב הצליח לחזור מפיגור 1:0 במערכות בדרך לניצחון הירואי, אחד הגדולים בתולדות נבחרת ישראל בגביע הדייויס.

היום (15:00) ייערך משחק הזוגות, בין אנדי רם ויוני ארליך לדניאל נסטור ו-וואשק פוספיסיל, כאשר הצמד הישראלי ינסה לקרב את הנבחרת מרחק ניצחון אחד מעלייה לבית העליון.

אמיר ויינטרוב אמר בסיום ההתמודדות: "לפני המשחק ניסיתי להתרכז בעצמי, לא חשבתי על דודי. אני מאוד אוהב אותו, אבל חשבתי רק על עצמי לקראת המשחק הזה. דודי הוא השחקן הכי טוב שלנו כרגע".

"ברגע שלקחתי את הסט הראשון שלי, הבנתי שיש לי סיכוי טוב לקחת את המשחק. שיחקתי נגד ראוניץ' בעבר, אז ידעתי שאני הולך להתמודד עם סרב גדול. ברגע שאתה מתחיל להחזיר זה מחליש את הסרב ולמזלי הצלחתי לעשות את זה היום. זה הרגע הכי גדול שלי, ללא ספק זה הניצחון הכי גדול שלי, עם היום הולדת והקהל היה מדהים. אני מגיע ליום ראשון בשיא הכוח".

קפטן הנבחרת, אייל רן, הוסיף: "אמיר הציל את היום, מגיעות לו כל המחמאות. יכול להיות שמשחק של דודי נתן לאמיר השראה, המלחמה שדודי נתן עזרה גם לאמיר וזה יעזור לכולנו ונתן לכולם השראה".

"אני סומך על אנדי ויוני וועל האנרגיות שלהם, ועם הקהל אני מאמין שהם יכולים לעשות זה. זאת תהיה מלחמה. המפגש הזה פתוח לגמרי ואני חושב שאנחנו יכולים לעשות את זה", הוסיף הקפטן.

דודי סלע סיכם: "היה משחק לא קל בכלל, שיחקתי לא טוב. שנינו עשינו הרבה טעויות, אבל אני כבר חודש משחק טניס לא טוב וזה בא לידי ביטוי. הגיע לפוספיסיל לנצח, אין מה להגיד".

"הובלתי 2:4 עם ברייק פוינט במערכה הרביעית. הקהל משך אותי קדימה וגם עם טניס גרוע הצלחתי להגיע לחמישית. אבל הוא ניצח וזה הגיע לו. אני מקווה שביום ראשון יהיה טוב יותר".

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק