2 המלצות WINNER לגרמנית שנייה

לקראת שבת אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקי כדורגל מהליגה השנייה בגרמניה

שבת 17 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

דואיסבורג ואוניון ברלין יפגשו הערב במחזור נוסף בליגה הגרמנית ה-2.  דואסבורג שניצבת במקום ה-14 מגיעה למשחק כאשר הקבוצה משיגה ניצחון אחד, שתי תוצאות תיקו וארבעה הפסדים.

במשחק האחרון הקבוצה מפסידה 2:1 בחוץ לפירט, ונראה שדואסברג מתקרבת למאבקי התחתית, בוודאי אם תמשיך בקצב צבירת הנקודות הקיים. למשחק הערב מול ברלין השחקנים מגיעים נחושים, במטרה אחת להשיג את הניצחון על מנת להתרחק כמה שיותר מהקו האדום המוביל לליגה השלישית.

עם שלושה משחקי בית במחזורים הקרובים, בדואיסבורג ינסו להשיג כמה שיותר נקודות על מנת להתקדם למעלה אל צמרת הליגה. למאמן הקבוצה יש סגל מלא, למעט גריליץ ובאלייק שנמצאים בספק למשחק.

אונין ברלין מנגד ניצבת במקום ה -8 עם שלושה ניצחונות, שלושה הפסדים ותוצאת תיקו. הקבוצה מגיעה לאחר ניצחון 4:1 בבית על אינגולשדט, שמשאיר אותם במיקום טוב וגבוה בטבלה. למרות זאת, בקבוצה עדיין צריכים לחזק את מרכז ההגנה מכיוון שהקבוצה ספגה תשעה שערים בארבעה משחקים. לרשות מאמן הקבוצה נמצא הערב סגל מלא.

בעונה הקודמת ברלין ניצחה פעמיים ברציפוות את דואסיבורג, בבית ובחוץ. אנו מאמינים שלאור יחסי הכוחות של השבועות האחרונים, האורחת בהחלט מסוגלת לשחזר את תוצאות העונה שעברה.

משחק 79: דואיסבורג - אוניון ברלין. ההימור: 2
 
במשחק נוסף שיתקיים בשבת במסגרת הליגה ה-2 בגרמניה, בראונשוויג תארח את אנרג'י קוטבוס. המארחת מגיעה למשחק מהמקום ה-4 בטבלה כשקוטבוס ממוקמת מעט מתחתיה, במקום החמישי.

בבראונשוויג, השוער מריאן פטקוביץ׳ עדיין מתאושש מפציעה ויחמיץ את המשחק, דניאל דבארי יתפוס את מקומו בין הקורות. בשורות קוטבוס, ייעדרו הפצועים לי ביטנקורט ודניס סורנסן.

הקבוצה הביתית צברה שמונה נקודות בארבעת מחזורי הפתיחה, והיא מגיעה למשחק בביטחון רב. האורחים מציגים לראווה את דמיטאר רנגלוב, שכבש צמד בשבוע שעבר מול פרנקפורט ואמר: ״לא ציפיתי להיות עם שישה שערים בארבעה משחקים. אני מאושר ורוצה להמשיך כך״.

משחק 78: בראונשוויג - אנרג'י קוטבוס. ההימור:  1

צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק