מכת פציעות תוביל להפסד נוסף?

יוסי בניון וקבוצתו החדשה ארסנל ישחקו היום בצהריים מול בלקבורן. בניון צפוי לשחק נוכח מכת הפציעות, אבל האם ארסן ונגר ישיג את 3 הנקודות על חשבון נועלת הטבלה בלקבורן?

שבת 17 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

 אחרי הביזיון באצטדיון האולד טראפורד מול מנצ'סטר יונייטד, 2:8 במשחק שהוציא לתותחנים את כל האוויר מהמפרשים, הגיע נצחון דחוק 0:1 על סוונסי, ולאחר מכן נפרדה ארסנל בתיקו 1:1 מול דורטמונד במסגרת ליגת האלופות במשחק שנערך בגרמניה.

היום הקבוצה הלונדונית תצא למשחק חוץ במסגרת המחזור החמישי בליגה כשהיא תפגוש את סוגרת הטבלה בלקבורן, שהשיגה עד כה נקודה אחת משלושה הפסדים ותיקו 1:1 מול פולהאם במחזור האחרון. בלקבורן תקווה מאוד לתפוס את ארסנל באותה יכולת חלשה במשחקי החוץ האחרונים שלה במיוחד, ולצידה עומד הרכב חסר במיוחד לרשותו של ונגר. ארסנל תחסר למשחק היום תשעה שחקנים! ראמזי, סקילאצ'י, רוזיצקי, איסטמונד, ג'רביניו, ווילשיר, ורמאלן וסונג. כל הרשימה הזאת לא תשחק היום. ג'רביניו וסונג מורחקים, כל השאר פצועים. 

בלקבורן בהרכב מלא למשחק היום. ארסנל ניצחה את בלקבורן בשלושה מתוך חמשת המפגשים האחרונים בין השתיים, כשבלקבורן ניצחה בבית את ארסנל רק פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים שהיא אירחה אותה. 

ארסן ונגר, מאמן ארסנל אמר: ״גם השנה תהיה לנו קבוצה חזקה שתיאבק למעלה״.
אוהדי בלקבורן יפגינו נגד בעלי הקבוצה לפני המשחק. 

המשחק הזה הוא מוקש גדול מאוד. היכולת של ארסנל רחוקה מלהתאים לצמרת הגבוהה, על אף התבטאויותיו של ונגר. אנחנו ממליצים לנסות לתפוס כאן הפתעה, כשלדעתנו בלקבורן מסוגלת לנצח את ארסנל הפצועה והחסרה. לאמיצים נמליץ לנסות גם את בלקבורן בישיר.

משחק 83: בלקבורן (1+) - ארסנל. ההימור: 1

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק