טורונטו תנסה לשמור על המאזן

המלצת WINNER לליגת ה-MLS: טורונטו אמנם ניצבת בתחתית הליגה העונה, אבל יש לה מאזן נדיר מול קולורדו, מולה לא איבדה נקודות מעולם בביתה. האם זה יקרה הערב? הכנסו וצפו בהמלצה

שבת 17 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
מטורונטו מתחתית ה-MLS אי אפשר לצפות ליותר מדי, אבל המשבר אליו נקלעה קולורדו בשבועות האחרונים דיי מפתיע. שתי הקבוצות מגיעות אחרי תבוסות כבדות בגביע הקונקף- שתיהן ספגו רביעייה, טורונטו 0:4 מול פומאס המקסיקנית וקולורדו 1:4 בבית מול סנטוס לגונה, גם כן נציגה ממקסיקו.

במחזור הליגה האחרון טורונטו ניצחה את קולומבוס בפעם הראשונה בהיסטוריה, אבל כאמור מיד אחר כך הובסה במקסיקו. קולורדו לא השיגה ניצחון ליגה כבר 3 מחזורים ברציפות, כאשר להפסד מול סנטוס לגונה קדמו הפסדים לגלאקסי, לשיקגו ותוצאת תיקו מול צ'יבאס.

טורונטו ניצחה בכל ארבעת הפעמים שאירחה את קולורדו אי פעם והבקיעה 9 שערים.
המשחק האחרון ביניהן היה ב-22 במאי בקולורדו ונגמר ב-0:0. אלבקיי בוכידה פצוע בטורונטו ואילו קונור קאסיי פצוע בקולורדו. שניהם לא ישחקו הלילה. 

טורונטו הביסה 2:4 את קולומבוס במחזור האחרון. יש לה 27 נקודות מ-29 משחקים והיא במקום השמיני במזרח. מאמן הקבוצה ארון וינטר: ״הניצחון המשכנע על קולומבוס הכניס לנו ביטחןן וננסה לקבל ממנו תנופה״.

לאורחת יש 41 נקודות מ-29 משחקים, והיא במקום החמישי במערב. שחקנה, עומר קאמינגס אמר: ״הגיע הזמן שנחזור לנצח, למרות שיהיה קשה״. להערכתנו טורונטו בכושר טוב יותר, כשגם החיזוק המשמעותי שערכה בחודש שעבר בהחלט מתחיל לסייע. אם לא די בכך, תוצאות העבר בין השתיים במגרשה של טורונטו מחזקות את הבחירה.

משחק 184: טורונטו - קולורדו ראפידס. ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק