האם רפאלה בלתי ניתנת לעצירה?

אתלטיקו רפאלה ממשיכה להדהים את הליגה הארגנטינאית שבוע אחרי שבוע. הערב היא מגיעה אולי למבחן הרציני הראשון שלה העונה, בחוץ מול סן לורנצו המדשדשת

שבת 17 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
סן לורנצו פותחת כל עונה עם ציפיות גבוהות מאוד, ונראה שגם העונה היא בדרך לאכזב עוד יותר את המאוכזבים. הקבוצה מבואנוס איירס אחרי 6 מחזורי ליגה עם 2 ניצחונות בלבד, לצד תיקו ו-3 הפסדים. דווקא יריבתה הלילה, אתלטיקו רפאלה העולה החדשה ממשיכה להפתיע את ארגנטינה והיא אחרי מספר זהה של משחקים עם 4 ניצחונות, תיקו והפסד בודד.

נסטור אוריגוזה מסן לורנצו נפצע באימון יום ב׳ ויעדר משלושת המשחקים הקרובים של הקבוצה. מדובר בשחקן מפתח, כך שמדובר במכה של ממש עבור סן לורנצו. לעומת זאת, גבריאל מנדז שב לפעילות, אחרי שהחמיץ את ההפסד 1-3 לקולון במשחק הליגה האחרון בשבוע שעבר.

רפאלה מגיעה אחרי 0-0 ביתי מול ניואלס אולד בויס, ושחקנה הפצוע אלכסיס ניז יחמיץ את המשחק. זהו היה התיקו הראשון של רפאלה העונה, כאשר לפניו הגיעו 3 ניצחונות ברציפות. 

שתי הקבוצות נפגשו פעמיים בעבר ובשני המשחקים הושג תיקו. למרות המשבר אליו נקלעה, אין ספק כי המארחת תצא מהמשבר - בסך הכל מדובר באחד המועדונים הגדולים בארגנטינה. רפאלה פתחה את העונה בסערה, אבל היום באיצטדיון קשה ביותר זהו מבחנה הרציני הראשון ונראה כי תיקו יספק את שתי הקבוצות, בדיוק כפי שעשו בעבר.

משחק 220: סן לורנצו - אתלטיקו רפאלה. ההימור: X

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק