סיאטל פשוט טובה יותר

המלצת WINNER ל-WNBA: עם הפסד בודד ב-11 המשחקים בין השתיים, אין ספק שסיאטל קבוצה טובה יותר. אבל בחצי גמר הפלייאוף, אחרי שפיניקס הובסה אמש בחוץ, הכל יכול להיות

שבת 17 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
 בשנה שעברה סיאטל עשתה סוויפ מול פיניקס בגמר המערב. המארחת הלילה בוודאי לא שכחה זאת, אבל אם יש קבוצה שמולה לא הולך לפיניקס, זו סיאטל. למעשה, בשביל לחדד את המצב, סיאטל ניצחה בעשרה מתוך 11 המפגשים האחרונים מול פיניקס - כולל פלייאוף.

השתיים נפגשות כעת במסגרת חצי הגמר, ואת המשחק הראשון ביניהן אתמול ניצחה סיאטל במשחק בית, 80-61 מרשים למדי, בדרך אולי לסוויפ נוסף גם השנה.

טנישה רייט קלעה 21 נקודות לסיאטל במשחק האחרון ואמרה: ״היה משחק מדהים, ננסה לסגור עניין במשחק השני״. דיאנה טארוסי מפיניקס נעצרה על 11 נק׳ במשחק הראשון - כמחצית מהממוצע שלה, העומד על 21.5 נק׳ למשחק. טארוסי אמרה: ״הלילה אנחנו משחקות על הכבוד שלנו לא רוצות לסיים כך את העונה״.

פיניקס ניצחה בשישה משמונת משחקי הבית שלה באחרונה ולכן, למרות הכל, היא הפייבוריטית הערב. לצערן של שחקניות פיניקס, סיאטל פשוט קבוצה טובה יותר לאורך השנים. שחקניות הסטורם ירשמו ניצחון נוסף על פיניקס ויעפילו לסדרת הגמר.

משחק 225: פיניקס מרקורי - סיאטל סטורם (‎+3). ההימור: 2

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק