הפסד לאנדיוני, 1:2 לקנדה על ישראל

גביע הדייויס: אנדי רם ויוני ארליך נכנעו 4:6, 6:3, 6:4, 6:4 לדניאל נסטור ו-ואסק פוספיסיל, והיתרון חזר לנבחרת האורחת. מחר: סלע ינסה לאזן את התוצאה מול ראוניץ', ולאחר מכן ויינטרוב יתמודד מול פוספיסיל

שבת 17 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
מפגש הזוגות בין ישראל לקנדה בגביע הדייויס התקיים היום (שבת) ברמת השרון. אנדי רם ויוני ארליך כשלו מול הצמד הקנדי דניאל נסטור ו-וואשק פוספיסיל, הפסידו 4:6, 6:3, 6:4, 6:4 והנבחרת האורחת עלתה ליתרון 1:2, מרחק ניצחון בודד מהבית העליון. 

מחר (14:30) יתמודד דודי סלע במשחק הראשון מול המחבט מספר 1 של הקנדים, מילוש ראוניץ', בנסיון לאזן את התוצאה ל-2:2. מיד לאחר מכן יעלה לשחק אמיר ויינטרוב מול וואשק פוספיסיל, בתקווה שההתמודדות שלהם מול תהיה לפרוטוקול בלבד. 

אנדי רם אמר במסיבת העיתונאים: "אני מרגיש שאכזבנו את המשפחה, החברים, הנבחרת והקהל. זו נקודה שאנחנו צריכים להביא והבאנו המון שנים. נמשיך להביא אותה בעתיד. הקהל קיבל תמורה לכרטיס וראה את אחד הזוגות מהטובים בעולם ואת אחד השחקנים הטובים ביותר שיהיה בעתיד. אני מקווה שפוספיסיל יתעלף מחר. מגיע לו קרדיט".

יוני ארליך הוסיף: "אסור לנו להוריד את הראש. אין הרבה זמן להיות ב'דאון'. הרחנו את השבירה במשחקון האחרון, שיחקנו הכי טוב שאנחנו יכולים. האחוזים של הסרבים שלי לא היו טובים היום. איבדתי את המומנטום בסרב שלי".

הקפטן אייל רן, אמר בהקשר להתמודדות מחר: "דודי סלע מבין טניס, הוא יודע מה הוא צריך לעשות. כולנו נתמוך בו. דודי יודע שהוא יכול לעבור את ראוניץ' ולתת לאמיר את הבמה כדי שהוא ינצח במשחק האחרון. אני גאה ברם ובארליך, הם מהזוגות הטובים בעולם, אבל עם האכזבה הם יודעים שהם נתנו את הכל. זה עדיין אפשרי למרות היתרון של קנדה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק