היום אין ספק מה המשחק המרכזי

שתיהן בכושר מצוין. שתיהן מרשימות. לאחת מאמן ותיק, שדווקא מפרגן למאמן הצעיר. הקרב הגדול של אנגליה יערך היום. המלצת ווינר למשחק המסקרן בין מנצ'סטר יונייטד לצ'לסי בפרמייר ליג

יום ראשון 18 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

איזה משחק גדול מצפה לנו היום (ראשון) בפרמייר ליג. מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי ייפגשו למשחק המרכזי של הליגה האנגלית.

אחרי ארבעה מחזורים, יונייטד מושלמת כשהיא כובשת לא פחות מ-16 שערים וסופגת שלושה בלבד. במחזור האחרון היא ניצחה 0:5 את בולטון בחוץ, זאת אחרי שדרסה 2:8 את ארסנל בבית. 

בליגת האלופות התקשתה מנצ'סטר לפתח משחק בפורטוגל, ונפרדה בתיקו 2:2 מבנפיקה החזקה. היום היא תיאלץ להסתדר ללא וולבאק, וידיץ', קלברלי ורפאל.

צ'לסי ניצחה בכל ארבעת המשחקים האחרונים שלה. שלושה בליגה (בתוספת תיקו במחזור הראשון) ועם ניצחון 0:2 על לברקוזן בליגת האלופות. צ'לסי תחסר את מייקל אסיין.

במאזנם של הבלוז עשר נקודות מארבעת מחזורי הפתיחה, והם מגיעים למשחק הערב אחרי ניצחון על באייר לברקוזן הגרמנית במחזור הפתיחה של ליגת האלופות. 

מנג'ר השדים האדומים, אלכס פרגוסון, חילק שבחים לוילאש בואש, המאמן הפורטוגלי של צ׳לסי בן ה-33: ״מדהים שבחור בגיל הזה מוביל מועדון כזה, אבל הרקורד שלו מדבר בעד עצמו. ברור שהוא יוביל אותם להישגים״.

חואן מאטה מצ׳לסי אמר: ״ כולם מדברים על הקרב הגדול בין מנצ׳סטר סיטי ליונייטד, נוכיח שאנחנו חלק מזה״. דארן פלטשר מהיונייטד אמר: ״זה משחק גדול בין שני מועדונים גדולים. הכול יכול להיות וזה מה שיפה במשחק הזה״.

העבר הלא רחוק בין שתי הקבוצות מראה שמנצ'סטר ניצחה את צ'לסי בשלושת המשחקים האחרונים ביניהן. 

נתון מדהים נוסף מראה שמנצ'סטר ניצחה בביתה בכל 25 המשחקים האחרונים שלה ולא רשמה הפסד ביתי במהלך 36 משחקים רצופים. האחרונה שניצחה את היונייטד בבית היתה.. נכון, צ'לסי. 

מנצ'סטר טובה יותר מצ'לסי עד כה, היא מפתחת משחק התקפה מצויין ולדעתנו,  היא מסוגלת להכריע בבית את צ'לסי. הסימון שלנו כאן הוא 1.

משחק מס' 77: מנצ'סטר  יונייטד - צ'לסי. ההימור: 1.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק