הלילה יגיע הפסד הבכורה?

המלצת WINNER לליגה הארגנטינאית: אחרי שישה מחזורי ליגה, ראסינג קלאב עדיין ללא הפסד. הלילה היא תתארח אצל העולה החדשה אוניון, שבמחזור האחרון הדהימה את ולס וטיפסה מעל הקו האדום

יום ראשון 18 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

אוניון נכנסה לקצב של ליגת האפרטורה. העולה החדשה פתחה את העונה אמנם עם 2 נקודות מ-3 משחקי הפתיחה, אך הניצחון הראשון הגיע במחזור הרביעי בלבד. אמנם נרשמה מעידה במחזור שלאחר מכן מול רפאלה, עוד עולה חדשה ועוד בבית, אך במחזור האחרון הגיע ניצחון מדהים על ולס בחוץ וכעת אוניון מקווה לעלות על הגל. 

מולה היא תפגוש שבוע נוסף נציגה מבואנוס איירס, ראסינג קלאב שעדיין לא הפסידה בליגה. מאזנה עומד על 3 תוצאות תיקו ו-3 ניצחונות, כאשר במחזור האחרון הגיע ניצחון 0:1 על אולימפו.

בשורות אוניון חוזר חואן פאבלו קלדרס, שנשא עונש השעיה. בראסינג ולנטין ויולה חוזר מהשעיה, וכך גם מתיאס מרטינז.

הניצחון של המארחת הלילה על ולס היה כאמור השני שלה העונה, והמשמעות הייתה טיפוס ראשון אל מעל הקו האדום. עם זאת, רסאינג היא קבוצה גדולה ונראה כי המשחק היום יכניס את אוניון לפרופורציות אחרי הניצחון על ולז - כי להערכתנו היא הולכת להפסיד במשחק.

קלדרס מאוניון אמר: "אני שמח לחזור ומאמין שאוכל לעזור לחברים שלי להוציא תוצאה טובה". ויולה מראסינג אמר: "אני מאמין בחברים שלי שידעו להוציא שלוש נקודות מהמשחק הזה".

אוניון לא היתה בליגה הראשונה מאז שנת 2003, אבל קודם לכן שני המועדונים נפגשו 10 פעמים. כל צד ניצח שלושה משחקים ויתר המשחקים הסתיימו בתיקו. הערב ראסינג תוביל גם במאזן ביניהן.
 
משחק 176: אוניון - ראסינג קלאב. ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק