3 המלצות WINNER סקנדינביות

מבין שלל המשחקים הערב בקובץ זה אנו מעניקים המלצות ווינר לשלושה משחקים מצפון אירופה. הליגה הפינית, הליגה הדנית והליגה השבדית השנייה

יום שני 19 ספטמבר 2011

 גם היום יערכו עשרות משחקי כדורגל בעולם וכמובן שגם היום ישנם משחקים רבים בטופס הווינר. אנו מעניקים שלוש המלצות על משחקי כדורגל מליגת הכדורגל השונות בסקנדינביה.

משחק מס. 182 - האקה - מארייהמן 

ליגה פינית. שתי הקבוצות מדורגות במרכז הטבלה כשלמשחק היום מגיעה האורחת אחרי שני ניצחונות מרשימים, 1:0 במיפה ו-5:2 בבית מול סוגרת הטבלה, רופס. היא תצא היום למשחק חוץ מול האקה שמדורגת במקום השישי בטבלה, מקום אחד מעליה, כשהיא נפרדה בתיקו 1:1 מול יארו במחזור האחרון, זאת אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים לפני כן. 

האקה העונה השיגה בבית מאזן של 4-2-5 לעומת מארייהמן שהפסידה העונה בתשעה משחקי חוץ מתוך 13 משחקים. למשחק היום היא מגיעה אחרי תשעה הפסדים במהלך 11 משחקי החוץ האחרונים שלה. בסיבוב הקודם זה נגמר 2:1 בבית למארייהמן אבל לדעתנו,  הפעם תהיה זו האקה שתנצח. הסימון שלנו הוא 1.

משחק מס. 189 - הורסנס - אודנסה

ליגה דנית. אחרי שמונה מחזורים, מדורגת הורסנס במקום החמישי בטבלה כשלמשחק היום היא מגיעה אחרי שניצחה 3:1 את סונדריסקה בחוץ ו-5:0 בגביע הליגה את הולסטרבו מהליגה השלישית. הורסנס תארח היום את אודנסה שמדרוגת במקום השלישי בטבלה, שתי נקודות יותר ממנה כשהיא מגיעה למשחק היום גם כן, אחרי שני ניצחונות רצופים. 3:1 בפולין מול ויסלה קראקוב בליגה האירופית כשבליגה היא אחרי ניצחון גדול 3:1 בסילקבורג.

 בעונה שעברה ניצחה הורסנס בבית 2:1 כשהמשחק באודנסה בסיבוב השני נגמר בתיקו 3:3. השחקן הבולט בשורותיה של הורסנס עד כה הוא החלוץ הברזילאי ג'ילברטו מאסנה שכבש חמישה שערים בשמונה משחקים. אצל אודנסה יבלוט הניגרי אוטאקה שכבש שני שערים בשישה משחקים. יהיה משחק מאוד צמוד לדעתנו,. אודנסה קבוצה טובה יותר וכישרונית יותר מאשר הורסנס. עם זאת, המארחת מגיעה למשחק היום בכושר לא רע. לדעתנו, המשחק הזה לא יוכרע.  ההימור: איקס

משחק מס. 198 - אוסטרס - ליונגסקילה 

ליגה שבדית שנייה. אוסטרס מדורגת במקום החמישי בטבלה כשלמשחק היום היא מגיעה אחרי ניצחון 1:0 מול ורנאמו בחוץ ולפני כן היא ניצחה את פאלקנברג בבית 1:0. בסך הכל ניצחה הקבוצה בשלושה משחקים במהלך ארבעת המחזורים אחרונים. היא תארח היום את ליונגסקילה שנמצאת בכושר לא טוב. הקבוצה במקום העשירי בטבלה עם שני הפסדים רצופים, 2:1 מול יונקופינג בחוץ ו-2:1 מול אטבידאברגס בבית. 

אוסטרס השיגה העונה בבית מאזן של 7-2-3 לעומת ליונגסקילה שבחוץ השיגה מאזן של 4-4-4. בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו מאופס בליונגסקילה כשאוסטרס למעשה לא ניצחה את ליונגסקילה בבית במהלך ששת המשחקים שהיא אירחה אותה. 13 משחקים היו בעבר בין השתיים, אוסטרס פעמיים בלבד, ליונגקסילקה בשבעה. בכל זאת, אנחנו מהמרים על  אוסטרס שנמצאת בכושר טוב.  ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק