צ'רלטון: ישראל לא חלשה בכלל

כוכב העבר של אנגליה והיונייטד קיים הבוקר מפגש בדן ת"א עם נציגים ישראלים בו אמר: זה הולך להיות משחק קשה לאנגליה, מאז הזכייה של יוון ביורו אין נבחרות חלשות

יום שישי 23 מרץ 2007
אשר גולדברג

בובי צ'רלטון, כוכב העבר של נבחרת אנגליה ומנצ'סטר יונייטד הגיע הבוקר למלון "דן ת"א" בו מתאכסנת נבחרת אנגליה.

צ'רלטון הגיע למפגש קצר עם התקשורת המצומצמת יחד עם שר הרווחה, בוז'י הרצוג. נציגים נבחרים של התקשורת היו דני דבורין ומשה שיינמן. כמו כן נכח באירוע חלוץ העבר של מכבי נתניה ונבחרת ישראל, עודד מכנס.

צ'רלטון אמר בין השאר: "זה הולך להיות משחק קשה ביותר לאנגליה. נבחרת ישראל אינה נבחרת חלשה, היא נבחרת שיודעת שהיא יכולה לפחות לא להפסיד מחר. מאז שנבחרת יוון זכתה ביורו, אין נבחרות חלשות וידוע לי שהמאמן מקלארן ושחקניו מתייחסים למשחק נגד ישראל כאל מפגש שיא שאמור לפתוח דרך חדשה לאנגליה. הדבר החשוב ביותר לאנגליה הוא להגיע ליורו בשוויץ-אוסטריה".

על נבחרת ישראל אמר צ'רלטון: "יש לישראל שחקנים צעירים רבים וזה העיקרון בכדורגל. כששחקן צעיר עולה לשחק זה נותן לו רוח גבית חזקה. אני עשיתי זאת כבר ב-1958 ובאנגליה התחילו במסע שילובם של צעירים באותה תקופה".

בנושא התוצאה אמר צ'רלטון: "זו הבעיה בעיקר של השוערים רובינסון ואוואט. השחקנים על כר הדשא יודעים שהם צריכים לבעוט לתוך הרשת, אבל בסך הכל נראה לי ששתי הנבחרות ישחקו חזק בהגנה כדי שלא לספוג שערים ולסיים לפחות בתיקו. זה הולך להיות מאוד קשה". 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק