העדפתי לא לסכן את הרגל

בהתאחדות הטאקוואנדו מסכמים בסיפוק את האליפות הבינלאומית שהסתיימה אתמול.בת אל גטרר הפצועה לא השתתפה, אבל כבר חושבת על לונדון 2012: "הייתה אליפות מדהימה. בעוד שלושה חודשים תהיה התחרות שתקבע אם אסע לאולימפיאדה"

יום שני 19 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

אחרי שמונה חודשי עבודה מאומצת, בהתאחדות הטאקוואנדו ינשמו היום לרווחה כשאחרוני המשלחות שהגיעו לישראל מחו"ל יעשו את דרכן לשדה התעופה וימריאו חזרה לארצן. האליפות הבינלאומית התשיעית שננעלה אתמול בראשון לציון זכתה לשבחים רבים מנציגי ההתאחדות האירופית והעולמית, שציינו בפני מנכ"ל ההתאחדות מישל מדר כי ישראל קיבלה ציונים גבוהים בכל הקטגוריות הארגוניות.

בצד הישראלי המקצועי הייתה אכזבה גדולה מכך שהכוכבת של הענף בת אל גטרר, אלופת אירופה לשעבר והמועמדת הבכירה להגיע ללונדון 2012, לא הצליחה להתגבר על הפציעה בשריר מאליפות רוסיה לפני למעלה משבוע.

גטרר החמיצה הזדמנות להתחרות לעיני הקהל הביתי שלה לאחר שהוחלט שלמרות הארוע החשוב עדיף שלא לסכנה לקראת הסלקציות האירופאיות למשחקים האולימפיים, שם ממילא מקומה מובטח.

גטרר:"הייתה אליפות מדהימה,רמה גבוהה מאד והרבה קהל.מאד רציתי להשתתף אבל צריך לחשוב קדימה.בעוד שלושה חודשים תתקיים התחרות שתקבע אם אסע פעם שנייה לאולימפיאדה וכרגע היה עדיף לשמור על הרגל"

גם הישראלית הבכירה השנייה אניה מירקין נאלצה להתבונן בתחרות מהצד בשל פציעה ממנה היא סובלת כמה שבועות אבל לקחה בה בכל זאת חלק פעיל בתור שופטת:"אני חוזרת לאימונים בהדרגה ואני אהיה כשירה לתחרות הסלקציות"

מי שהרשים ביומה האחרון של התחרות היה רון אטיאס בן ה-17 שזכה בקלות בזהב בתחרות לנוער עד 59 ק"ג:"זו הייתה תחרות הכנה מצוינת.עכשיו יש לנו עוד כמה תחרויות בחו"ל ואחריהן נדע מי ייסע לסלקציות בינואר"

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק