2 המלצות WINNER ל-MLB

כמות משחקי הבייסבול אמנם ירדה בתכניית הווינר, אך אנו מעניקים לכם כמדי יום המלצות על משחקי ליגת ה-MLB המופיעים בליין. הערב אנו מעניקים לכם 2 המלצות למשחקי הלילה

יום שני 19 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק 219: טורונטו בלו ג'ייס - לוס אנג'לס אנג'לס:

שתי הקבוצות כבר נפגשו שש פעמים העונה, וכל אחת מהקבוצות ניצחה שלוש פעמים. המשחק האחרון היה ב-14 באוגוסט וטורונטו ניצחה בחוץ 5-4.

הלילה טורונטו תארח את המשחק, ועל פי המומחים היא פייבוריטית די ברורה לזכות בניצחון - עם 64 אחוז לניצחון שלה מול 36 אחוז לניצחון של לוס אנג'לס.

טורונטו עם מאזן מצוין של 3:7 בעשרת המשחקים האחרונים, מול מאזן 4:6 של לוס אנג'לס במשחקים הללו, לא הרחק מאחורי הבלו ג'ייס. לוס אנג'לס מגיעה למשחק בסגל מלא, כאשר בטורנטו יחסר אריק תמאס.

ג'רון וויליאמס מלוס אנג'לס אמר: "יהיה משחק קשה וצמוד, אי אפשר לדעת מה יהיה, נבוא להילחם". ריקי רומרו מטורונטו אמר: "כאן אצלנו בבית, מול הקהל הבייתי שלנו, נשאף לרשום ניצחון". ההימור: 2


משחק 222: שיקגו קאבס - מילווקי ברוארס:

שתי הקבוצות עם מאזן זהה של 5-5 בעשרת המשחקים האחרונים שלהן. המאזן העונתי של מילווקי טוב בהרבה - 63:90 מול 86:67 של שיקגו.

שתי הקבוצות כבר נפגשו 13 פעמים העונה ומילווקי יצרה פער של 4:9 במשחקים הללו. המשחק האחרון היה ב-28 באוגוסט ומילווקי ניצחה 3-2.

כריס נברסון ממילווקי אמר: "אנחנו קבוצה טובה יותר, אבל אסור לנו לבוא שאננים כי אז נופתע". קאסיי קולמן משיקגו אמר: "זהו משחק קשה ביותר מול יריבה מצויינת, נקווה לא למעוד בו".

ריקי וויקס ממילווקי פצוע ולא ישחק הלילה, כאשר ג'סטין ברג משיקגו פצוע אף הוא ולא יתלבש בכלל למשחק. שני הפצועים משמעותיים מאוד עבור הקבוצות ובהחלט עשויים להשפיע על תוצאת המשחק. ההימור: 2

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק