אינדיאנה בדרך לנקמה

המלצת WNBA: בעונה שעברה ניו יורק קטעה את העונה עבור אינדיאנה בסדרת חצי גמר המזרח. העונה יתרון הביתיות אצל אינדיאנה, והיא עשויה הלילה לעלות על חשבון אותה ניו יורק לגמר האזורי

יום שני 19 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

ניו יורק ניצלה את יתרון הביתיות ויכולת גדולה של קאפי פונדקסטר כדי לנצח את סדרת חצי גמר הפלייאוף במזרח מול אינדיאנה בשנה שעברה, אלא שהשנה אינדיאנה אוחזת ביתרון הביתיות והמצב שונה.

אינדיאנה ניצחה במשחק הראשון בסדרה 74-72 בביתה לפני ארבעה ימים ובמשחק השני, שנערך רק לפני יומיים הייתה זו ניו יורק שניצחה באולמה הביתי, 87-72. כאמור, הלילה ייערך המשחק האחרון בסדרה באינדיאנה, המחזיקה ביתרון הביתיות.

קטי דוגלאס, שהצטיינה עם 21 נקודות לזכות אינדיאנה במשחק האחרון אמרה: "הלילה זה משחק לחיים או למוות, אנחנו ממש לא רוצות לראות את העונה נגמרת לנו הלילה".

פלאנט פירסון שקלעה 15 לניו יורק אמרה: "המשחק האחרון אצלנו בבית היה משחק גדול שלנו, ממש התפוצצנו. אני מקווה לעוד ערב כזה גדול הלילה, כדי שנגיע לגמר המזרח".

ניו יורק במאזן 4:0 במשחקי פלייאוף באינדיאנה בכל הזמנים. האם הלילה היא תשיג את הניצחון הראשון שלה שם בפלייאוף? אנו מעריכים שלא, אם כי הליין בהחלט עשוי להיות משמעותי בתוצאת ההימור.

משחק 246: אינדיאנה פיבר - ניו יורק ליברטי (‎+5). ההימור: 1

צילום: GettyImages

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק