קנסות והקפאת שכר בביתר

משחק הנפל של בית"ר ירושלים כבר הועבר לארקדי גאידמק שמתפוצץ מזעם. בבית"ר מתכוונים להוביל "יד קשה נגד השחקנים שחושבים שהם נמצאים במפעל של מחלבת כספים"

יום רביעי 14 מרץ 2007
אשר גולדברג, עדי גלסקה

נורה אדומה בבית"ר ירושלים בעקבות תצוגת הנפל והזלזול של הקבוצה במעמד חצי גמר גביע הטוטו.

שניות ספורות מתום המשחק וגם במהלכו כבר הועברו הדברים לבעלים ארקדי גאידמק שהופתע ממהלך המשחק. גאידמק עדיין אינו מבין שמדובר בגביע הטוטו ומבחינתו כל משחק שבו בית"ר ירושלים מפסידה שקול לגמר הגביע העולמי.

בבית"ר ירושלים יחליטו הלילה או מחר על הפעולות שינקטו כנגד השחקנים ויבקשו להוביל מהלך של ענישה ספורטיבית כמקובלת במועדונים גדולים בעולם. זלזול ויכולת דלה גוררת ענישה. הכוונה היא לבדוק אפשרות לשלוח בקרוב לפחות שניים משחקני הרכש הברזילאים הביתה, כשהשחקנים ששיחקו יוזמנו לשיחה אצל היו"ר אלי ארזי.

שחקן בכיר בקבוצה שלא שיחק הערב אמר: "המחצית השנייה נגד מכבי חיפה הייתה חיזיון תעתועים. רק הפנדל בדקה ה-45 החזיר אותנו למשחק. אנחנו בהחלט חוששים מהמשחק בשבת באורווה הלוהטת נגד מכבי פ"ת. כבר הכו אותנו שם העונה ללא רחמים. תינקט יד קשה נגד השחקנים שחושבים שהם נמצאים במפעל של מחלבת כספים".

מזרחי: השחקנים שיחקו בשחצנות וביהירות

הלם ומבוכה בבית"ר ירושלים בעקבות התבוסה 3:0 בחצי גמר גביע הטוטו להפועל כפר-סבא וחוסר ההצלחה להעפיל למשחק הגמר.

עשרות מאוהדי הקבוצה קיללו בסיום המשחק את השחקנים והמאמן יוסי מזרחי נראה ונשמע זעום וכועס: "השחקנים חשבו שזה יבוא להם בקלות. הם לא התאמצו מספיק. הם שיחקו בשחצנות וביהירות. שחקנים לא באו להילחם וככה זה נראה. אני כועס כי אני רוצה לנצח בכל משחק, גם אם זה גביע הטוטו. אולי נלמד לקח מהמשחק הזה".

הבלם שמעון גרשון: "משום מה היה רפיון במשחק שלנו. שיחקנו ללא ביטחון ודברים לא עבדו כמו שצריך".

הבלם אריק בנאדו הופתע מדבריו של מזרחי: "אם הוא חושב ככה אז מותר לו. הוא המאמן, אבל אני חושב שהשחקנים כן רצו לנצח".

בכפ"ס כמובן שלאיש לא היו תלונות לשחקנים. המאמן, אלי אוחנה: "המטרה שלנו מראש בתחילת העונה הייתה להצליח במפעל הזה כמה שיותר, וזה מה שניסינו לעשות גם היום. היה לנו משחק טוב והגיע לנו לעלות. לא מעניין אותי היום מה קורה בבית"ר ירושלים, ולא צריך לעסוק יותר בהקשר שלי בבית"ר".

צילום וידאו: נפתלי חזקיה
תמונות: בית"ר.נט

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק