התותחנים הצעירים יתנו הצגה

ארסנל תארח הערב בגביע הליגה את שרוסברי, במשחק שאולי לא צפוי לנחם את האוהדים הלונדונים על תצוגות הנפל בשבועות האחרונים אבל עשוי לתת להם יותר מסיבה אחת לחייך, לפחות הערב

יום שלישי 20 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
שבועות לא קלים עוברים על ארסן ונגר וקבוצתו. לא די 12 השערים שספגו התותחנים ב-3 משחקי הליגה האחרונים, שמינייה ממנצ'סטר יונייטד ורביעייה מבלקבורן, גם בליגת האלופות ספגו יוסי בניון וחבריו שער שיוויון אכזרי בסמוך לסיום.

הערב בגביע הליגה, הסיבוב השלישי של הקארלינג קאפ(21:45) הם אמנם לא יזכו לצאת דרך חדשה בזכות משחק מול שרוסברי, אבל ארסנל בהחלט יכולה להעניק הזדמנות למספר שחקנים צעירים, אולי לצידו של קפטן נבחרת ישראל יוסי בניון, ולפחות להעניק לקהל בצפון לונדון מעט נחת, אולי סוף סוף מבול של שערים לצד הנכון.

היפני ריו מיאקי והאנגלי הסופר מוכשר אלכס צ׳מברליין יערכו בכורה בארסנל.  גם פארק צ'ו-יאנג, הדרום קוריאני שחתם בקבוצה צפוי לזכות לדקות משחק ראשונות. מנגד, שרוסברי תשחק ללא הבלם שון שריף. הקפטן שלה, יאן שארפ עשוי להיות כשיר. 

שרוסברי ניצחה בסיבוב הקודם את סוונסי, העולה החדשה לפרמייר-ליג, אבל ניצחון על ארסנל, בכל הרכב של התותחנים, יהיה בשבילם הישג מדהים. אנו צופים ניצחון מוחץ של המארחת.

צילום: GettyImages

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק