40 דקות מגמר המערב

המלצת WINNER ל-WNBA: מינסוטה וסן אנטוניו יפגשו הלילה למשחק השלישי והמכריע, בסופו אחת מהן תעפיל לגמר האיזורי. מינסוטה פייבוריטית, אך אם לא תשפר במהרה את משחק ההתקפה היא עלולה למצוא את עצמה בחוץ

יום שלישי 20 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

מינסוטה עבדה קשה במהלך העונה כדי להשיג את יתרון הביתיות בסיבוב הראשון של הפלייאוף, והלילה נראה אם זה ישתלם לשחקניות כשהן יארחו את סן אנטוניו במשחק השלישי והמכריע של חצי גמר המערב.

המשחק הראשון נגמר בניצחון 65:66 למינסוטה לפני ארבעה ימים, המשחק השני נגמר ב-84-75 לסן אנטוניו לפני יומיים. אז מה יהיה הלילה במשחק על הגמר?

מאמנת מינסוטה, שריל ריבי אמרה: "עבדנו קשה כל העונה ואני מאמינה שברגע האמת זה ישתלם לנו. סן אנטוניו מנוסה מאיתנו, אבל נבוא בלי לחץ כי אין לנו מה להפסיד".

מינסוטה בבעיה התקפית בסדרה הזו, כשהיא קולעת בפחות מארבעים אחוז מהשדה. מאיה מור, הרוקי של השנה ממינסוטה, קלעה רק 13 נק' בממוצע בשני המשחקים הראשונים ואם היא רוצה להוליך את קבוצתה אל הגמר האיזורי, היא חייבת להתעורר ולהיות במיטבה כבר הלילה מול הקהל המקומי.

ג'יה פרקינס מסן אנטוניו שקלעה 24 נק' בניצחון קבוצתה לפני יומיים אמרה: "המשחק הזה הכניס לנו ביטחון. נבוא נחושות כדי להעלות לגמר". 

עוד לפני 2 משחקי סדרת הפלייאוף השבוע, הקבוצות נפגשו פעמיים בסוף חודש אוגוסט במסגרת העונה הסדירה ואז מינסוטה ניצחה פעמיים. אנו מאמינים כי גם הלילה היא תנצח ותחל בהכנות לסדרת הגמר. לגבי ההפרש? אנו נלך עם הליין הגבוה לצידה של האורחת.

משחק 63: מינסוטה לינקס - סאן אנטוניו סילבר סטארס (‎+8). ההימור: 2

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק