דבאלשווילי חוזר לסגל מול סכנין

החלוץ הגיאורגי של מכבי חיפה ישוב לסגל האלופה לקראת משחק הליגה בדוחא. ניר דוידוביץ נפגש הבוקר עם הנשיא יעקב שחר ואמר בסיום הפגישה: "אני נשאר במכבי חיפה. השם שלי חשוב יותר מכל דבר אחר"

יום שלישי 20 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

במכבי חיפה אמנם הצליחו לנשום לרווחה עם סיום 93 הדקות במשחק הליגה האחרון מול עירוני ראשון לציון לאחר שניצחו את המשחק עמוק בתוספת הזמן, אך הצרות בשורות האלופה ממשיכות יום אחר יום.

הבוקר (שלישי) היה זה השוער ניר דוידוביץ' שביקש לשוחח עם נשיא המועדון יעקב שחר, ככל הנראה על מנת לבדוק את מעמדו בקבוצה ולשים סוף לחרושת השמועות המדברות על סיום ההתקשרות בין הצדדים. עם יציאתו מהפגישה אמר דוידוביץ': "אני נשאר במכבי חיפה. השם שלי חשוב יותר מכל דבר אחר, גם מכסף ואני לא אתן לאף אחד לקלקל את שמי. יעקב שחר מבין מדוע נפגשנו לשיחה".

ממכבי חיפה נמסר בתגובה לפגישה הבוקר עם השוער הוותיק: "לבקשת דוידוביץ', התקיימה היום פגישה במשרדי המועדון. במהלך הפגישה הבהיר השוער כי הוא מודע לכך שבמכבי חיפה שני שוערים טובים וכי הוא ייאלץ לשמש כשוער משני, כל זאת, כמובן, על-פי החלטת המאמן. דוידוביץ' הבהיר כי בכל סיטואציה הוא מתכוון להמשיך ולהיות חלק ממכבי חיפה העונה. בשיחה נאמר לו, כי בניגוד לפרסומים שונים, לא היתה כל כוונה לשחררו, וכי הפירסומים היו על דעת הכותבים בלבד. ניר ישוב היום להתאמן".

כאמור, ניר דוידוביץ' יחבור הערב לחבריו ויטול חלק באימון המסכם של הקבוצה לקראת משחק הליגה מחר באצטדיון דוחא מול בני סכנין. מי שישוב לסגל הקבוצה במשחק החוץ הוא החלוץ הגיאורגי, ולדימיר דבאלשווילי שהתאושש מפציעה. חלוץ נוסף שעשוי לקבל דקות בירוק הוא אלון תורג'מן, שיישאר בקבוצה לפחות עד חודש ינואר.

כמו אלון תורג'מן, ישנם שחקנים נוספים שצפויים מחר לקבל דקות משחק משמעותיות מאחר והמאמן אלישע לוי מתכנן לבצע שינויים רבים כדי לאפשר מנוחה למספר שחקני הרכב. תמיר כהן צפוי לחזור להרכב הירוקים לאחר שלא שותף כלל ב-2 המשחקים האחרונים. לצידו של כהן צפוי לשחק גוסטבו בוקולי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק