מאנה לוקח ההסכם של סולומון

ההצעה שנבדקה אתמול ע"י הצדדים: קבוצתם של מאנה ויוסטפוף תקבל 50 אחוז מול לוני - ההסכם דומה לזה שאמור היה להיחתם מול מי שהיה קרוב לקחת את מכבי ת"א

יום שישי 25 מאי 2007
אשר גולדברג

לוני הרציקוביץ' מתקשה לצרף את קבוצת אנשי העסקים ברېשותם של עו"ד יורם יוסיפוף ורוני מאנה לבעלות שווה של 50 אחוזים מולו במכבי ת"א.

בתום הפגישה אתמול (חמישי), נבדקת ההצעה שהועלתה לדיון בנושא הגעת קבוצתם של מאנה ויוסיפוף למכבי ת"א. הרציקוביץ' יעביר את קבוצת הכדורגל לניהולם של מאנה ەיוסיפוף בהסכם דומה לזה שהיה מול פיליפ סולומון (חאבובו), ההסכם המוכר ממסיבת העיתונאים בה בירך הרציקוביץ' את סולומון והצהיר "סולומון הוא מתת אל למכבי ת"א".

פרקליטי שני הצדדים בודקים את הנושא המשפטי של הכניסה של מאנה ויוסיפוף שתקבߜ את זכויות הניהול אצל הצהובים בדומה לקבוצת הניהול של מוני הראל, שחר בן-עמי ושמעון ציטרון בהפועל ת"א.

הרציקוביץ' ימשיך להיות הבעלים כשבכל שנה בה תעמוד קבוצת רוני מאנה בהסכם ותנהל את מכבי ת"א, יועברו אליה אחוזים שעדיין לא נקבעו מהבעלו۪ על מכבי ת"א כפי שעשה סמי סגול בהפועל ת"א. ביום ראשון או שני אחרי הדרבי מול הפועל ת"א אמורה להתקיים פגישה נוספת לקידום ההסכם המתגבש.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק