מבחינתי הכל לא בסדר

ארקדי גאידמק העניק ראיון ל-TELESPORT והערב הוא הפגין מצב רוח קרבי ולקח קשה ביותר את ההפסד של קבוצתו בגביע הטוטו. "לא אכפת לי אם נזכה באליפות או לא. ההפסד לכפר סבא השפיל אותי"

יום רביעי 14 מרץ 2007
אשר גולדברג
ארקדי גאידמק זעם הערב בעקבות ההפסד המביך של בית"ר ירושלים להפועל כפר סבא בגביע הטוטו, אולם נראה שהוא כבר התייאש מהקבוצה"

מתברר שגאידמק שנמצא ברוסיה ביקש להתעדכן במהלך המשחק בנעשה בהרצליה. כשנודע לו שבית"ר ירושלים יורדת בפיגור של 0:3, הוא ניתק את הטלפון ולא רצה לשמוע יותר מה קורה במשחק.

בשיחה הערב עם TELESPORT אמר גאידמק: "אני לא מתכוון לדבר עם אף אחד עד סיום העונה. לא מעניין אותי. יש הרבה אנשים בקבוצה שמביישים אותי. מבחינתי הכל לא בסדר ואין מה לעשות עד העונה הבאה".

אז נראה בעונה הבאה משהו חדש?

"כן. תהיה בית"ר ירושלים חדשה.  צריך שדברים ייעשו אחרת. אני יושב כאן (ברוסיה) ולא מאמין למה שאני שומע. אני חוזר לישראל בשבוע הבא,  אבל מה כבר אפשר לעשות? אני לא מחובר ולא מעניין אותי יותר מה קורה ומה יקרה בעונה הזו".

מי אשם במצב?

"
יש כל כך הרבה אשמים. אני לא רוצה לעבור על הדברים האלו. כולם  יודעים מי לא  בסדר. בעונה הבאה הדברים יהיו אחרים. אני לא אשמח גם אם יהיו הישגים העונה".

מה שקרה מול כפר סבא זה אסון?

"מבחינתי זה הרבה יותר מאסון. דבר כזה כואב לי ואסור שזה יקרה. אני חוזר בשבוע הבא לישראל במצב רוח ירוד. ההפסד הזה השפיל אותי ולא חשוב באיזו מסגרת זה קרה. אסור שבית"ר ירושלים תשחק כך". 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק