נראה אותם מכניעים את גפלה

המלצת WINNER לליגה השבדית: גפלה בקושי מחזיקה את הכדור ומשחקת בעיקר על התקפות מתפרצות. בזכות הגנה מבריקה היא כמעט ולא סופגת ועוקצת את היריב. הערב היא מול נורקופינג בחוץ

יום רביעי 21 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
נורקופינג הפתיעה את כולם כשניצחה לפני חמישה ימים בחוץ את גאיס 2:1, בעיקר נוכח העובדה שכבר בדקה ה-19 היא פיגרה 0:1 והפכה את התוצאה ובגדול. יש שיגידו שזו גאיס שזלזלה ביריבה מהמקום ה-13, אבל האורחת באותו המשחק עשתה את שלה וחזרה עם 3 נקודות יקרות מפז.

בזכות הניצחון היקר בגאיס, נורקופינג טיפסה אל המקום ה-11 בטבלה כאשר לזכותה 29 נקודות מ-25 משחקים. מהצד השני מגיעה גפלה התשיעית בטבלה, לה 35 נקודות ומספר משחקים זהה. במחזור האחרון גפלה התקשתה מאוד בבית מול סיריאנסקה הלפני אחרונה, אבל השכילה לקחת 3 נקודות נוספות כשניצחה 1:2.

אבל יש מי שיגידו שגפלה כלל לא התקשתה. אמנם היא החזיקה בכדור 38 אחוזים מהזמן בלבד, נתון דיי מחפיר עבורה, אבל גפלה פשוט עברה לשיטת משחק הגנתית ומעט מיושנת. גפלה נותנת לך את התחושה שאתה שולט במשחק, אבל בזכות הגנה מבריקה שמאוד קשה לחדור היא יודעת לנעול את השער ולעקוץ מהצד השני. בנתיים זה עובד לה.

בחודש האחרון שתי הקבוצות יצאו ממשבר הפסדים עמוק, ולמעשה לא הפסידו כבר שלושה משחקים ברציפות. בשלושת משחקיה האחרונים ניצחה נורקופינג פעמיים לצד תוצאת תיקו, כאשר גפלה והשיטה החדשה צוברים 2 ניצחונות ו-2 תוצאות תיקו.

נורקופינג העפילה לליגה הבכירה בשבדיה רק העונה, ובשל כך בשנים האחרונות הקבוצות נפגשו אחת מול השנייה פעם אחת בלבד. זה קרה בחודש אפריל האחרון ואז ניצחה גפלה 0:2.

גפלה למעשה סיימה את העונה. היא הבטיחה את ההישארות והיא כבר לא תוכל להתקרב אל מאבקי הצמרת. היא יכולה להתחיל לעבוד על העונה הבאה, ובעיקר לשחק משוחרר. היא מגיעה למשחק בסגל מלא, הכולל את ג'יימס פרמפונג שהמצטרף מנורקופינג באוגוסט האחרון. נורקופינג המארחת תחסר במשחק את דניאל ליינו ואריק טורנורס.

אמנם נורקופינג צריכה את הנקודות הרבה יותר, אבל השבועות האחרונים שעוברים על גפלה והעובדה כי היא משחקת משוחרר למדי וללא דאגות, בהחלט יכולים לעשות עבורה את העבודה. נורקופינג גם כך מתקשה במשחק ההתקפה, ואנו לא רואים אותם מוצאים את הרשת הערב.  להערכתנו - ניצחון דחוק לטובת האורחת.

משחק 107: נורקופינג - גפלה. ההימור: 2

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק