האלופה חייבת להתאושש

ולז סארפילד היא אמנם אלופת הקלאוסורה, אבל את העונה החדשה בארגנטינה היא פתחה בצורה מחפירה. הערב יש לה הזדמנות לתקן את המצב מול סן לורנצו, המדשדשת בעצמה בין המרכז לתחתית

יום רביעי 21 ספטמבר 2011
שלמה חסיד

רק לפני שלושה חודשים זכתה באליפות הקלאוסורה ולז סארפיד, אבל כמו שקורה לא פעם בארגנטינה - חצי עונה אמנם שווה אליפות, אבל זה לא מחייב המשכיות גם לעונת האפרטורה שמסיימת את השנה.

אחרי שבעה מחזורי ליגה ניצבת אלופת הקלאוסורה במקום ה-11 מתוך 20, עם 2 ניצחונות בלבד לצד 2 תוצאות תיקו ו-3 הפסדים. סן לורנצו, היריבה הערב שגם לה יש מדי עונה את אותן היומרות והציפיות להתמודד על התואר עם מאזן גרוע עוד יותר - 2 ניצחונות, תיקו וארבעה הפסדים המזכים אותה במקום ה-14 בטבלה ו-7 נקודות בלבד, נקודה פחות מולז.

פביאן קוברו המושעה יחזור לשחק הערב ולז, שסיימה בתיקו 1-1 מול אולד בויז במשחק הקודם.  למעשה, הניצחון היחיד של ולז ב-6 משחקיה האחרונים בכל המסגרות נרשם לפני קרוב לשבועיים. חואן מנואל מרטינז ימשיך להיעדר גם הערב.

סן לורנצו מגיעה אחרי הפסד בייתי 1-3 לאתלטיקו רפאלה, משחק בו הורחק ברנרדו רומרו, חלוץ הקבוצה. סן לורנצו ניצחה בפעם האחרונה לפני חודש ויום, ומאז הגיעו 3 הפסדים ברציפות ותיקו בחודש שעבר מול בוקה ג'וניורס.

בשנה האחרונה נפגשו הצדדים 4 פעמים - באפרטורה 2009 המשחק הסתיים ללא הכרעה, 0:0. בעונת הקלאוסורה של 2010 המשחק הסתיים גם הוא בתיקו 0:0, ובאפרטורה 2010 המשחק הסתיים...ניחשתם נכון, ב-0:0. את הקרח שבר המשחק האחרון בין הצדדים בחודש אפריל האחרון, בו ולז ניצחה 0:2 בדרך לאליפות. העונה כנראה אף אחת מהן כבר לא תדהר אל עבר הפסגה, אבל ולז לפחות תטפס אחרי המשחק אל אזור המקום השמיני.

משחק 116: ולז סארספילד - סן לורנצו. ההימור: 1 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק