ראסינג עדיין ללא הפסד

אחרי 7 מחזורי ליגה בארגנטינה, ראסינג קלאב עדיין ללא הפסד העונה. ניואלס אולד בויס שתפגוש אותה הלילה רשמה הפסד בודד ב-10 משחקיה האחרונים שערכה בכל המסגרות. האם הלילה יגיע הפסד?

יום רביעי 21 ספטמבר 2011
אסף בילגורי

משחק מסקרן מאוד ייערך הלילה בארגנטינה בין ראסינג קלאב החמישית בטבלה לבין ניואלס אולד בויס מהמקום ה-12. ניואלס האורחת מרוסאריו אמנם רק במקום ה-12 בטבלה, אבל הנתון המדהים הוא שמאז חודש יוני, עוד בעונת הקלאוסורה שהסתיימה, היא רשמה הפסד בודד, לפני חודש בדיוק מול בוקה ג'וניורס. ראסינג פתחה את עונת האפרטורה בסערה והיא עדיין ללא הפסד - במאזנה 3 ניצחונות ו-4 תוצאות תיקו.

חלוץ ראסינג, גבריאל האוצ'ה בספק גדול למשחק בגלל פציעה, אבל חוץ מזה לא יהיה שינוי לעומת ההרכב שסיים בתיקו 1-1 מול אוניון ביום א'. מהצד השני, מסדר הפצועים בניואלס הולך ומתקצר, אך למרות זאת הקבוצה תיאלץ להסתדר במשחק בלי מרקוס ריברוס, כריסטיאן דיאז ולאונל ונג'יאוני. במשחק האחרון רשמה ניואלס תוצאת תיקו מכובדת, 1:1 מול האלופה ולז.

שתי הקבוצות במגמת שיפור לאחרונה ומציגות כדורגל משכנע הרבה יותר מכפי שהן רגילות. הקבוצות קשות מאוד להכנעה, אם כי ראסינג יותר משכנעת מניואלס. ניואלס סיימה בתיקו בחמישה משבעת המשחקים ששיחקה העונה, ניצחה אחד והפסידה אחד. ראסינג כאמור עדיין בלתי מנוצחת העונה. יחד עם גיו מורנו שחזר לפעילות לאחרונה, ויחד עם הקהל התומך שלהם בבית, נראה כי ראסינג תנצח במשחק.

בעשרת המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות ראסינג ניצחה חמישה, ניואלס ארבעה ומשחק אחד נגמר בתיקו.  הלילה יש לראסינג הזדמנות לרשום ניצחון נוסף על חשבון האורחת.

משחק 179: ראסינג קלאב - ניואלס אולד בויס. ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק