פורטלנד מסתערת על הפלייאוף

פורטלנד השישית במערב ממשיכה לתת הצגות שבוע אחרי שבוע לקראת הפלייאוף שיחל בקרוב ב-MLS. מהצד השני מגיעה סן חוזה שעוד חולמת על הכרטיס לפלייאוף, אבל בשביל להגיע ליעד תצטרך להתחיל לנצח

יום רביעי 21 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

 פורטלנד ממשיכה במירוץ שלה לעבר הפלייאוף, כשתארח הלילה את סן חוזה. המארחים ניצחו בכל חמשת משחקי הבית האחרונים שלהם, כולל ניצחון על ניו אינגלנד 3-0 במשחק האחרון. לאורחים חסרות שבע נקודות כדי להגיע לפלייאוף, זאת אחרי ההפסד שלהם 2-1 ליוסטון במשחק האחרון, אך ספק אם הם יעמדו במשימה - לסן חוזה ניצחון בודד בעשרת המשחקים האחרונים.

פורטלנד תשחק ללא אדין בראון הפצוע, כשסן חוזה תשחק ללא אנדרה לואיז הפצוע אף הוא. שניהם כמובן לא יתלבשו הלילה. המשחק האחרון בין שתי הקבוצות היה ב-6 באוגוסט בסן חוזה והסתיים בתיקו 1-1.

לפורטלנד 36 נק' מ-28 משחקים וכרגע הם במקום השישי במערב. מאמן הקבוצה ג'ון ספנסר אמר: "אנחנו ביישורת האחרונה של הליגה הרגילה ואני דורש מהשחקנים שלי מחויבות רבה. אם לא ננצח את המשחק הזה - כנראה לא מגיע לנו להיות בפלייאוף".

לסן חוזה 29 נקודות מ-28 משחקים וכרגע הם במקום השמיני במערב. מאמן הקבוצה פרנק יאלופ אמר: "עברה עלינו עונה מתישה אבל אנחנו רוצים לסיים אותה בטעם טוב - לנצח הלילה ולעשות את המיטב עד סיום המשחקים".

אחרי שלושה ניצחונות בארבעה משחקים, וללא הפסד ביתי כבר למעלה מחודשיים, אנו מעריכים כי פורטלנד תרשום ניצחון נוסף. לפורטלנד שני משחקים חסרים לעומת קולורדו, וכל ניצחון בהחלט משפר משמעותית את מיקומה, כשהמקום החמישי בהחלט בהישג יד.

משחק 183: פורטלנד טיימברס - סן חוזה. ההימור: 1

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק