2 המלצות WINNER לסקנדינבית

יום חמישי הוא קצת פחות עמוס במשחקים, וכאן אנו מעניקים המלצות ווינר על שני משחקים מהליגה הפינית הראשונה והליגה השבדית הראשונה

יום חמישי 22 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 185 - קוטיפי - יוהאנסו

שתי הקבוצות מדורגות במרכז הטבלה בליגה הראשונה של פינלנד, קוטיפי אחרי הפסד 2-1 לאו.פי.אס החזקה, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. יוהנסו מהצד השני במקום השביעי בטבלה, מקום אחד מתחת לקוטיפי כשהיא מפסידה במחזור האחרון, 2-1 למוליכה להאטי, זאת אחרי תיקו וארבעה ניצחונות בשישה משחקים.

בסיבוב הקודם ניצחה יוהנסו 0-1 בבית ולמרות שהיום היא במשחק חוץ, לדעתנו היא מסוגלת להפתיע את קוטיפי. היא בכושר מצוין ולמרות שהפסידה במחזור האחרון, זה היה במשחק מול הקבוצה שככל הנראה תעלה ליגה. אנחנו נהמר על יוהנסו.  ההימור: 2.
 
   
משחק מס' 193 - גטבורג - האקן
 
גטבורג מדורגת במקום השישי בטבלה בליגה הראשונה בשבדיה כשהיא אחרי ניצחון 0-2 באורברו, זאת אחרי הפסד בגביע 4-3 לקלמאר ושתי תוצאות תיקו בליגה לפני כן. היא תארח היום את האקן החזקה שמנצחת במחזור האחרון 0-2 את אלפסבורג, אחרי שתי תוצאות תיקו מול הלסינבורג המוליכה ומול גפלה. בסיבוב הקודם ניצחה האקה בקלות 1-3 כשבעונה שעברה ניצחה האקן גם בגטבורג בתוצאה 0-1.

גטבורג השיגה העונה בבית מאזן של 3-3-6 לעומת האקן שבחוץ משיגה מאזן של 5-2-4. מסתמן כי צפוי משחק מאוד צמוד. לדעתנו, האקן מעט יותר טובה אבל לא בשביל לנצח כרגע את גטבורג בחוץ. ההימור: X.

צילום: GETTYIMAGES
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק