עוד פעם 1:1?

המלצת ווינר לליגה הארגנטינאית: ארגנטינוס ג`וניורס תפגוש הלילה את טיגרה במסגרת המחזור השמיני. המארחת לא ניצחה העונה, אבל לנו יש הרגשה שהתוצאה בסיום קשורה לכותרת. למה?תקראו בכתבה

יום חמישי 22 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

 במסגרת המחזור השמיני בליגה הארגנטינאית תפגוש הלילה ארגנטינוס ג`וניורס את טיגרה. ארגנטינוס במקום ה-19 והלפני אחרון בליגה הארגנטינאית פוגשת את טיגרה מהמקום השישי בליגה. ארגנטינוס אחרי הפסד 4:3 לאסטודיאנטס, ותיאלץ להסתדר ללא חואן סאביה ומיגל טורן שעדיין פצועים, זאת כאשר סנטיאגו סלסדו חוזר לפעילות בקבוצה אחרי שהתאושש מפציעתו.

טיגרה אחרי תיקו  2:2 מול ארסנל וללא פצועים חדשים, כאשר רומן מרטינז ודייגו קסטינו סיימו את פציעתם וחוזרים להרכב. טיגרה טובה יותר מארגנטינוס המאכזבת, ורק ביש מזל מנע מטיגרה תוצאות טובות יותר עד כה. היא מלאה במוטיוואציה ומציגה כדורגל שמח, לעומת המשחק הכבוי והרפה של ארגנטינוס. 

ארגנטינוס נותרה הקבוצה היחידה בליגה שעדיין לא ניצחה אף משחק. היא סיימה בארבע תוצאות תיקו ושלושה הפסדים, ונכנסה לחוסר ביטחון כללי של השחקנים שכבר לא כל כך מאמינים ביכולתם לנצח. 

למרות כל זאת, ההערכה היא שארגנטינוס לא תפסיד במשחק הזה ותסיים אותו בכל זאת בתיקו. אגב - כל חמשת משחקי הליגה האחרונים בין שתי הקבוצות הללו הסתיימו בתוצאה זהה - תיקו 1:1. 
משחק מספר 211: ארגנטינוס ג`וניורס - טיגרה. ההימור: איקס

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק