מולדה תנצח. השאלה כמה תבקיע

המלצת ווינר אנדר/אובר לליגה הנורבגית : מולדה נמצאת בדרך הנכונה לזכייה באליפות והיא מועמדת לניצחוון הערב למשחק מול ויקינג מהמקום ה-11 בליגה. אנחנו ממליצים להמר על מספר השערים במשחק

יום שישי 23 ספטמבר 2011
מאור פנחס
מולדה תארח הערב את ויקינג למשחק נוסף בליגה הנורבגית ׁ(מחזור 24) כאשר מולדה המוליכה נמצאת בכושר מצויין. 

במולדה ממשיכים בדרך הנכונה בדרך לזכות באליפות לאחר שהקבוצה השיגה ניצחון חוץ נוסף 1:0 מול פרדיקאסט , התוצאה אומנם לא הייתה משכנעת, אך פרדיקאסטד נחשבת לקבוצה שקשה לשחק מולה בבית.

מולדה ברצף של ארבעה משחקים ללא הפסד ועם הפסד אחד בלבד בעשרת המשחקים האחרונים של הקבוצה בליגה. אוהדי הקבוצה ישמחו לראות את חלוץ הקבוצה אנגן, כובש לאחר שבעה משחקים ללא כיבוש, ובנוסף אליו אוהדי הקבוצה ישמחו לראות שערים רבים במשחקים הבאים בליגה.

ויקינג (מקום 11) השיגה במחזור האחרון ניצחון לא צפוי ואף מפתיע והכרחי 2:0 מול סונגדל שנראתה די טוב ב90 הדקות, אך שחקני ויקינג היו רגועים ולא נתנו לעצמם לפחד מול שיטת המשחק של קבוצת סונגדל.

ויקינג בסה"כ בכושר טוב, עם שלושה משחקים ללא הפסד ועם הפסד אחד בחמשת המשחקים האחרונים אך המצב של הקבוצה בחוץ גרוע מאשר בבית כאשר הקבוצה משיגה בחוץ רק ניצחון אחד בעשרת המשחקים ושני ניצחונות בכל העונה  וניצחון הערב בחוץ מול מולדה יהיה עוד יותר קשה כאשר החלוץ הטוב של הקבוצה ייחסר.

לא מעט שערים נכבשו במשחקים האחרונים של הקבוצות, אולם בחודש האחרון באף משחק לא נכבשו יותר מארבעה. הממוצע למשחק של שתיהן העונה עומד על מעט יותר מ-שלושה שערים למשחק ושווה לקחת את הסיכון ולהמר כאן על שניים או שלושה שערים למשחק, מאחר ובמשחקי הבית של מולדה נכבשים בממוצע 3.73 שעים למשחק. במשחקי החוץ של ויקינג נכבשים 2.91 שערים למשחק. בכל מקרה לא מומלץ להמר כאן על אנדר.

משחק מספר 16: אנדר/אובר שערים (2-3) מולדה - ויקינג. ההימור: איקס

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק