2 המלצות WINNER גרמניות

המלצות ווינר למשחק הליגה הגרמנית השנייה בין פרנקפורט לבראונשוויג, ולמשחק הבונדסליגה בין שטוגטרט להמבורג

יום שישי 23 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 6 - פרנקפורט - בראונשוויג

ליגה גרמנית שנייה. פרנקפורט מדורגת במקום ה-12 אחרי שמונה מחזורים כשהיא מובסת במחזור האחרון 4:0 בידי מינכן 1860 בחוץ, זאת אחרי שני ניצחונות ותיקו, אחד מהניצחונות במשחק ידידות. היא תארח היום את בראונשוויג שמדורגת במקום הרביעי בטבלה כשזו אחרי חמישה משחקים ללא הפסד ושלושה ניצחונות במהלכם.

בראונשוויג היא העולה החדשה, היא צירפה  בקיץ שלושה שחקנים לא רעים. קוריירה הפורטוגלי הגיע מקייזרסלאוטרן, פטרש הגיע מלברקוזן. פרנקפורט מהצד השני נראתה רע במחזור האחרון, אך בסך הכל היא קבוצה לא פחות טובה מבראונשוויג. לדעתנו, המשחק יהיה צמוד. אנחנו מסמנים כאן איקס.

משחק מס. 37 - שטוגטרט  - המבורג

בונדסליגה גרמנית.  שטוטגרט במקום השישי אחרי שישה מחזורים כשהיא ניצחה בשני המחזורים האחרונים 2:1 בפרייבורג ו-3:0 את האנובר לפני כן. היא תשחק היום מול המבורג, בעבר קבוצה גדולה, כיום עם נקודה אחת מתיקובחמישה הפסדים.

היא אמנם מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות בשלושה משחקים, אבל אלו ניצחונות במשחקי ידידות מול קבוצות מהליגה הרביעית בגרמניה. היא אחרי הפסד ביתי 1:0 מול מינשנגלאדבך ו-2:0 מול ורדר ברמן לפני כן. המבורג תחסר היום את קאקאר הפצוע ואת איליסביץ' המושעה, שטוטגרט בהרכב שלה תנצח את המבורג.  ההימור: 1

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק