3 המלצות WINNER לצרפתית שנייה

משחקי המחזור התשיעי בליגה השנייה בצרפת יערכו הערב ואנו מעניקים שלוש המלצות ווינר לשלושה משחקים

יום שישי 23 ספטמבר 2011

 סוף השבוע העמוס בכדורגל מתחיל.  ביום שישי נערכים גם משחקי  הליגה השנייה בצרפת. משחקי המחזור התשיעי הם אלה שיערכו הערב ואנו מעניקים שלוש המלצות ווינר לשלושה משחקים

משחק מס. 24 - גנגאן - לה האבר

אחרי שמונה מחזורים, גנגאן במקום ה-18 בטבלה עם שמונה נקודות כשהיא הפסידה בשני משחקים במהלך שלושת המחזורים האחרונים והיא ללא ניצחון ארבעה משחקים רצופים. היא תארח היום את לה האבר, אחת החזקות העונה בליגה הצרפתית השניה.

לה האבר אמנם מגיעה למשחק היום אחרי שצברה נקודה אחת בשני המשחקים האחרונים שלה, עם תיקו מול לה מאן והפסד 3:0 בסדאן, אבל עדיין, היא קבוצה טובה יותר מגנגאן שמתפרקת מעונה לעונה. בעונה שעברה ניצחה לה האבר בשני המפגשים את גנגאן, 2:1 גם בבית וגם בחוץ. הניצחון האחרון של גנגאן על לה האבר היה לפני שבע שנים. לדעתי לה האבר מספיק טובה בכדי לצאת מהמשברון הקטן שלה על חשבון גנגאן החלשה. אנחנו מסמנים כאן 2.

משחק מס. 26 - טור - אמיין

טור מדוגת במקום הרביעי בטבלה, היא ניצחה במחזור האחרון 1:0 בקלרמונט, זאת אחרי שני הפסדים רצופים. אמיין שתשחק מולה היום ניצחה במחזור האחרון 1:0 את לאבאל בבית, זאת אחרי שלושה הפסדים ושתי תוצאות תיקו.

המפגש האחרון בין השתיים היה לפני שלוש שנים, אז הן נפרדו פעמיים בתיקו. נכון לעכשיו טור נראית טוב יותר מאמיין ואחרי ההפסדים הרצופים, היא רוצה לחזור למסלול ניצחונות. אחרי שניצחה בקלרמונט, לדעתנו,  היא תנצח היום את אמיין.  ההימור: 1

משחק מס. 30 - מץ - איסטרס

מץ הפסידה במחזור האחרון 3:1 בבית מול נאנט, זאת אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. היא תארח היום את איסטרס שפתחה חלש מאוד את העונה שלה, אך למשחק היום היא מגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים על טור ועל שאטורו.

 בעונה שעברה ניפרדו השתיים בתיקו מאופס בסיבוב הראשון במץ כשמץ ניצחה בסיבוב השני 3:2. בגדול, מץ קבוצה טובה יותר מאיסטרס, אך אחרי ההפסד במחזור האחרון, והכושר שבו נמצאת איסטרס, לדעתנו, המשחק יהיה צמוד יותר. נסמן כאן X.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק