ספטמבר עושה להן טוב

המלצת ווינר לליגה השבדית. אחרי שכל קבוצה הצליחה לנצח פעם אחת בלבד לאורך חודשיים, רשמו דיורגארדן וקלמאר שתי ניצחונות רצופים בשבועיים האחרונים. הערב הן נפגשות והרצף ייעצר. אז למי המומנטום הטוב יותר?

יום שישי 23 ספטמבר 2011
שלמה חסיד
חודשיים לא קלים עברו על דיורגארדן ועל קלמאר. מאמצע חודש יולי ועד השבוע הראשון של חודש ספטמבר, שתי הקבוצות השיגו ניצחון אחד בלבד כל אחת. אבל בניגוד לשיר המפורסם, ספטמבר עושה להן רק טוב והן בוודאי לא רוצות להתעורר ולעצור את רצף הניצחונות.

דיורגארדן מדורגת במקום ה-12 בטבלת הליגה השבדית, מרחק 4 נקודות מהקו האדום, אך לזכותה 2 משחקים חסרים. כאמור, בשבועיים האחרונים היא קטעה את רצף ההפסדים וניצחה את טרלבורג 3:4 בביתה והדהימה בחוץ את השלישית בטבלה א.י.ק סולנה, 1:0. 

מהצד השני, קלמאר מדורגת במקום השמיני והמאכזב עבורה. לזכותה 37 נקודות, כך שהיא רחוקה מהצמרת ורחוקה ממאבקי ההישרדות. בשבועיים האחרונים גם היא נחלצה ממשבר וניצחה פעמיים - את גטבורג בגביע ואת האלמשטד בליגה, 0:1, ניצחון שהגיע תודות להצטיינותו של שוערים, אטריט ברישה.

קנדי איגבוננקי הפצוע יחסר בשורות המארחת, בעוד דאריל סמיילי הפצוע ייעדר בקלמאר.
בנוסף, כוכב קלמאר הנריק רידסטרום גמר את העונה בגלל פציעה לפני שבועיים, דבר שמשבש את כל משחק הקבוצה. רידסטרום הוא המנוע של הקבוצה ובלעדיו היא שבר כלי.

דיורגארדן  אמנם אחרי ניצחון 0:1 בדרבי של שטוקהולם מול סולנה,אך היא עדיין מסובכת בתחתית. המשחק האחרון הוכיח שהם במגמת שיפור, למרות שהם עדיין מבצעים טעויות קריטיות. למרות זאת במשחק הזה הם פייבוריטים לניצחון ואולי להבטיח תיאורטית את מקומם בליגה גם בעונה הבאה. אגב בסיבוב הקודם קלמאר ניצחה בביתה 2:3.

משחק 17: דיורגארדן - קלמאר. ההימור: 1  

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק