מינשנגלדבאך תיעצר על ידי אלמוג כהן?

אחרי 6 מחזורים, בהחלט אפשר להגיד שבורוסיה מינשנגלדבאך הרוויחה את מקומה בצמרת הגבוהה בבונדסליגה בזכות. כעת הם מגיעים למבחן נוסף, בשבת, מול נירנברג ואלמוג כהן שמקווים להמשיך ולטפס בטבלה

שבת 24 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
ללא ספק ההפתעה הנעימה ביותר בגרמניה היא בורוסיה מינשנגלדבאך. קבוצה שרגילה בעיקר לתחתית פתחה את העונה בסערה, עם 4 ניצחנות תיקו והפסד - שמעניקים לה אחרי 6 מחזורים את המקום השלישי, מרחק 2 נקודות בלבד מבאיירן מינכן ומספר נקודות זהה לורדר ברמן השנייה.

בשבת תפגוש מינשנגלדבאך את נירנברג שמשתמשת באלמוג כהן לפרקים מאז נפתחה העונה שומרת על מקומה במרכז הטבלה. אולי זה מעט מתחת לציפיות, אך נירנברג מתקשה למצוא את הרשת וסובלת ממכת פציעות שמשפיעה משמעותית על תצוגותיה - היא כרגע במקום השמיני עם 10 נקודות, 3 ניצחונות תיקו ו-2 הפסדים ומאזן שערים 6:6.

למרות מכת הפציעות בשער, כאמור ספגה נירנברג רק 6 שערים - ממוצע של שער למשחק. זאת גם ללא אלמוג כהן, הקשר האחורי שאיבד מעט את מקומו בהרכב מאז נפתחה העונה בבונדסליגה. זאת הודות לקו ההגנה המהיר של נירנברג שלא מפחד להיכנס לתיקולים. אחרי שפתחה את העונה עם ניצחון ו-2 הפסדים, התייצבה נירנברג והיא בלתי מנוצחת 3 מחזורים ברציפות.

מהצד השני, מינשנגלדבאך המארחת אמנם הפסידה בשאלקה בסוף חודש אוגוסט, אבל לצד זה רשמה תיקו ביתי מול שטוטגרט, כבשה רביעייה מול וולפסבורג, גברה בחוץ על המבורג והשיא היה במחזור הראשון של העונה -ניצחון באליאנז ארנה 1:0 על באיירן מינכן האימתנית. אגב, זהו היה השער היחיד שספגה באיירן העונה - ההגנה הטובה בליגה אחרי באיירן היא של בורוסיה מינשנגלדבאך, שספגה רק 3 פעמים.

המארחת תגיע למשחק בסגל מלא, פרט לשחקן ההגנה רואל ברווארס. נירנברג תגיע ללא 2 השוערים הראשונים, רפאל שאפר ופטריק רקובסקי, ובנוסף תחסר את הבלם פר נילסון שמחלים מניתוח באכילס. גם הקשר מייק פרנץ עדיין לא כשיר לחלוטין והוא צפוי שלא להתלבש.

נירנברג אמנם רגילה לחיסורים, אבל הפתיחה הסוחפת של מינשנגלדבאך מול הקהל המקומי בהחלט צריכה לעשות עבורה את העבודה. היא נראית מצוין, ואין סיבה שהיא לא תמשיך לצבור נקודות ותשמור על מקומה הצודק בצמרת.

משחק 91: בורוסיה מינשנגלדבאך - נירנברג. ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק