קנזס יכולה להעפיל למקום הראשון

המלצת WINNER ל-MLS: קנזס סיטי אמנם איכזבה במשחק הליגה האחרון, אך יש לה הלילה הזדמנות לתקן ולהעפיל, לפחות זמנית, לפסגת הבית המזרחי. פילדלפיה השיגה ניצחן בכורה מזה חודשיים והיא בוודאי רוצה להמשיך את הרצף

יום שישי 23 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

קנזס ופילדלפיה ייפגשו הלילה לקרב צמרת, ראש בראש בבית המזרחי ב-MLS. קנזס במקום השני עם 40 נק' מובילה בנקודה על פילדלפיה שבמקום השלישי, זאת כאשר פילדלפיה שיחקה משחק אחד פחות. 

אל המשחק הלילה מגיעה קנזס אחרי הפסד חוץ 0-1 מול סולט לייק החזקה, סגנית הבית המערבי, ואילו פילדלפיה ניצחה בביתה את מובילת המזרח קולומבוס 0-1 במשחק האחרון.

דניאל קרויז הפצוע יחסר בקנזס, ומנגד פאריד מונדראגון פצוע בפילדלפיה. המשחק האחרון בין שתי הקבוצות היה ב-22 ביוני בפילדלפיה והסתיים בתיקו 0-0, בסיבוב הקודם של עונה זו.

מנג'ר קנזס פטר ורמס אמר: "זהו משחק פלייאוף טיפוסי בין שתי קבוצות מאוזנות ביכולתן. הכול יכול לקרות במגרש. מבחינתי זה משחק חשוב לקראת הפלייאוף. ניצחון שלנו יהיה הצהרת כוונות לקראת הבאות". פטר נובאק מנג'ר פילדלפיה אמר: "יש לנו את כל הכבוד ליריבה שלנו, אנחנו מאמינים ביכולתנו לנצח בקנזס, למרות שיהיה קשה מאוד. נוכיח שאחנו מסוגלים לנצח משחק גדול בחוץ".  

למרות הניצחון האחרון של פילדלפיה על קולומבוס המוליכה, זהו היה הניצחון הראשון של הקבוצה בכל המסגרות אחרי למעלה מחודשיים. קנזס אמנם מאוד לא יציבה, אך בדרך כלל אחרי תוצאת תיקו או הפסד היא משיגה ניצחון. הלילה ניתנת לה ההזדמנות לנצח ולהעפיל למקום הראשון בבית המזרחי, אמנם עם משחק עודף על פני קולומבוס, אבל אנו בהחלט מעריכים שהיא מסוגלת לעשות זאת.

משחק 63: ספורטינג קנזס סיטי - פילדלפיה יוניון. ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק