2 המלצות WINNER ל-MLB

כמות משחקי הבייסבול אמנם ירדה בתכניית הווינר, אך אנו מעניקים לכם כמדי יום המלצות על משחקי ליגת ה-MLB המופיעים בליין. הערב אנו מעניקים לכם 2 המלצות למשחקי הלילה

יום שישי 23 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT

שתי הקבוצות הללו נפגשו כבר 15 פעמים בעונה זו ובוסטון פתחה פער משמעותי של 4:11 במפגשים ביניהן. המשחק האחרון היה ב-1 לספטמבר השנה ודווקא ניו יורק יצאה בו עם ידה על העליונה, 2:4.

בוסטון חלשה מאוד בזמן האחרון ולה מאזן רע, יחסית, של 7:3 בעשרת המשחקים האחרונים. ניו יורק במאזן טוב בהרבה עם 4:6 בעשרת המשחקים האחרונים שלה.

על פי דעת פרשני הליגה, בוסטון פייבוריטית במשחק הזה ולהערכתם היא תנקום את ההפסד האחרון לניו יורק, אם כי כולם מסכימים כי זהו משחק שקול בין שתי קבוצות טובות והכול יכול להיות.

פרדי גרסיה מניו יורק אמר: "זהו קרב קשה ביותר, ניתן את הכול בשביל לנצח אותם, גם בגלל היריבות בין שתי הקבוצות". ג'ון לסטר מבוסטון הגיב: "שניו יורק לא תשכח שרכבנו עליהם כל השנה. אנחנו רואים רק ניצחון מול העיניים".

ג'ובה צ'מברליין פצוע בניו יורק ואילו קליי בוחולץ פצוע בבוסטון, שניהם לא יוכלו ליטול חלק במשחק הלילה בין שתי הקבוצות.  למהמרים האמיצים בינינו, אנו חושבים שיחס 2 בהחלט יכול לתפוס כאן, אבל מתקשים שלא להמליץ על בוסטון למרות הכל.

משחק 58: ניו יורק יאנקיז - בוסטון רד סוקס. ההימור: 2


פיטסברוג במאזן שלילי ביותר של 7:3 בעשרת המשחקים האחרונים, כאשר סינסינטי מתקשה לשמור על יציבות אך לזכותה בעשרת משחקים אלו מאזן טוב משל פטיסבורג, 6:4.

שתי הקבוצות הללו כבר נפגשו העונה 12 פעמים ופיטסבורג יצרה פער של 4:8 במשחקים הללו. המשחק האחרון ביניהן היה ב-21 לאוגוסט וסינסינטי ניצחה בו 5-4.

פיטסבורג מופיעה למשחק בסגל מלא בעוד שסינסינטי תחסר את רייאן הניגן הפצוע, שכלל לא יתלבש למשחק יחד עם חבריו. אדינסון וולגז מסינסינטי אמר: "יהיה קרב קשה ביותר, אנחנו רעבים לניצחון במשחק". ג'ף לוק מפיטסבורג אמר: "אנחנו מכבדים אותם מאוד, אבל המשחק הזה תלוי בנו ואם נפגין את היכולת הטובה שלנו ננצח".

אם נסתכל על משחקיה האחרונים של האורחת, סינסינטי רשמה 9 משחקי בית רצופים וניצחה ארבעה בלבד, בעוד פיטסבורג חוזרת ממסע משחקי חוץ מול אריזונה ולוס אנג'לס. אנו ננסה כאן הפתעה קטנה ונלך עם המארחת.

משחק 59: פיטסבורג פיירטס - סינסינטי רדס. ההימור: 1

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק