באנקר גרמני לשבת בבוקר

המלצת WINNER לליגה הגרמנית השנייה: פורטונה דיסלדורף עדיין ללא הפסד העונה. לקוטבוס היא לא הפסידה בבית מאז שנת 1999, אבל לקוטבוס יש העונה את הכלים להפתיע ולהעניק לדיסלדורף את הפסד הבכורה

שבת 24 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
אמנם ללא הפסדי ליגה העונה, אבל נכון לערב המחזור התשיעי זה מספיק לפורטונה דיסלדורף למקום השלישי בלבד. במאזנה 5 ניצחונות, 3 תוצאות תיקו ו-0 הפסדים, אבל היא מפגרת בנקודה אחרי המוליכה גרויטר פירט והסגנית סט. פאולי, כאשר לאחרונה משחק עודף.

הערב דיסלדורף תארח את אנרג'י קוטבוס, שעדיין לא נכנסה לעניינים. היא במקום השמיני עם 4 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו ו-2 הפסדים. בסה"כ במאזנה 14 נקודות, 5 פחות מלמוליכות הטבלה.

שוער דיסלדורף, מיכאל רטזק יעדר מהמשחק בגלל פציעה. טוביאס לבלס שערך בכורה בקבוצה בשבוע שעבר ימשיך בהרכב. בצד השני, מרקוס ברזנסקה הפצוע יעדר בקוטבוס.

כאמור, דיסלדורף עדיין לא הפסידה בשמונת מחזורי הליגה שערכה. היא מגיעה אחרי שניצחה שני משחקים רציפות בתוצאה 2:4 - לפני שבועיים בבית מול קרלסרוהה, ובשבוע שעבר בחוץ מול אוהה. הפעם האחרונה שאיבדה נקודות הייתה לפני שלושה שבועות, במשחק חלש מול אאכן הלפני אחרונה בטבלה - 0:0.

קוטבוס פתחה את העונה נהדר, אבל הקבוצה במגמת ירידה. היא אחרי הפסד 1-3 לבראונשוויג, ושבוע קודם סיימה בתיקו ביתי מול איינטרכט פרנקפורט, 3:3. הניצחון האחרון שלה היה לפני חודש. 

אנו מעריכים שגם הערב תיאלץ קוטבוס להמתין שבוע נוסף לניצחון הבא. דיסלדורף במגרש הבית שלה נחשבת לבאנקר העונה, ובכלל- דיסלדורף לא הפסידה לקוטבוס בבית מאז שנת 1999. 

משחק מספר 67: פורטונה דיסלדורף - קוטבוס. ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק