רונאלדיניו מדאיג את בארסה

השיחה של השחקן וסוכנו עם נציגי מילאן ביום שלישי הלחיצה את ראשי בארסה, שרוצים לראות את הכוכב הברזילאי בקבוצה עוד שנים רבות

יום חמישי 15 מרץ 2007
מערכת TELESPORT
עתידו של רונאלדיניו, כוכבה של ברצלונה, לוטה כעת בערפל יותר מתמיד. הפגישה שנערכה ביום שלישי בין הכוכב וסוכנו (שהוא במקרה גם אחיו), רוברטו דה אסיס, לנציגי מילאן הדליקו את כל הנורות האדומות במועדון הקטאלוני.

הקוסם הברזילאי לא מרוצה מהמגורים בברצלונה, וזה לא חדש, מה שמצביע עוד יותר על מעבר אפשרי ומלחיץ את אלופת אירופה היוצאת. באיטליה כבר יודעים לספר שיש סיכום בעל-פה בין הקבוצה של ברלוסקוני לרונאלדיניו ושבשנה הבאה ילבש השחקן את האדום שחור של הרוסונרי.

ההצעה של מילאן, למי שעדיין לא מעודכן, עומדת על 12 מיליון יורו לשנה. ההצעה, כפי שניתן להבין, מכובדת מאד, אבל דיניו מרוויח הרבה יותר מחסויות ומפרסומות והמעבר שלו לא תלוי רק בכסף. 

רוברטו דה אסיס, הסוכן וכאמור אחיו של השחקן, הסכים לומר לאחר הפגישה עם מילאן: "עם בארסה אין לנו שום בעיות, אבל אחי לא מעוניין יותר להסתיר את חיבתו למועדון האיטלקי."

ברלוסקוני, שחולם על שלישיה ברזילאית בחוד, שתכלול את רונאלדיניו, קאקה ורונאלדו, טען שיש סיכוי טוב שנראה את השלישיה בעונה הבאה בסן-סירו. וברלוסקוני יודע בדרך כלל מה הוא אומר. להזכירכם, הוא הראשון שטען ששבצ'נקו בדרך לצ'לסי, דבר שהתברר כמה ימים מאוחר יותר כנכון.

לצד המריבה המתוקשרת עם אטו, חופשת חג המולד ממנה לא ממש חזר בזמן, הריבים עם רייקארד ומשחקי נפל לא מעטים, גם העונה סיפק רונאלדיניו כמה הצגות שגורמות את כאבי הראש להנהלה הקטאלונית.

במילאן, אגב, לא ממש מסתפקים ברונאלדיניו וחולמים לצרף לצידו כוכב קטאלוני אחר, הקמרוני סמואל אטו. בינתיים, בבארסה מקווים שהדיבורים סביב עזיבת הכוכבים לא ישפיעו על מאבקי האליפות והגביע שלה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק