חגיגת שערים במשחק העונה?

המלצת WINNER מיוחדת לאנדר אובר בליגה ההולנדית: הערב תארח אייאקס את טוונטה, במשחק העונה של הליגה ההולנדית. משחק צמרת שדיי ברור שייכבשו בו שערים

שבת 24 ספטמבר 2011
מערכת TELESPORT
אייאקס תארח הערב את טוונטה במסגרת המחזור השביעי בליגה ההולנדית. שתי הקבוצות פתחו את העונה מצוין, ואת הטבלה מוליכה טוונטה כשלזכותה 15 נקודות, ואיאקס ניצבת במקום השלישי ומפגרת אחרי המוליכה בנקודה אחת בלבד עם 14 נקודות.

אייאקס מצויה בתקופה של משחקים קשים מאוד. בשבועיים האחרונים היא פגשה את ליון בליגת האלופות ואת איינדהובן בליגה המקומית. אייאקס שיחקה מצוין מול ליון, אך סיימה בתיקו מאופס ומול איינדהובן בחוץ סיימה בתיקו 2:2. בשבוע הקרוב תתמודד אייאקס מול טוונטה במשחק שייערך הערב, ובאמצע השבוע תפגוש את ריאל מדריד הענקית בליגת האלופות. 

אייאקס שיחקה גם באמצע השבוע במשחק גביע וניצחה בחוץ, 3:1 את נורדוויג'קרוט, אבל המשחק הזה אינו יכול ללמד דבר בעקבות חולשתה של היריבה. שלושה שחקני הרכב של אייאקס זכו למנוחה לקראת משחק העונה מול טוונטה, כשבנוסף מספר שחקנים שקיבלו דקות משחק הוחלפו במהרה או עלו מהספסל.  מאידך, אוזביליס שפתח כשחקן כנף בהרכב אייאקס באותו משחק גביע נפצע והוחלף בדקה ה-30. 

אייאקס הינה קבוצה התקפית מאוד. היא תוקפת רבות במהלך משחקיה, ועל כן מוצא תאת הרשת אבל באותה המידה גם סופגת לא מעט. אחרי שישה מחזורים היא קבוצת ההתקפה הטובה בליגה כשלזכותה 20 שערים, אך היא גם ספגה 9 שערים - הרבה יותר מדי עבור קבוצת צמרת. בליגה כבשה לפחות שער אחד בכל משחקיה עד כה.

לטוונטה האורחת אין בעיות בתקופה האחרונה. הקבוצה גברה 2:5 על דן האג ולפני כן ניצחה 4:1 את ונלו ו-1:3 את בנפיקה במוקדמות ליגת האלופות. ההפסד ברודה 2:1 בליגה התקבל בטבעיות מאחר ומדובר במשחק חוץ לא פשוט, כמו גם התיקו 1:1 בחוץ מול פולהאם בליגה האירופית.

באמצע השבוע ערכה הקבוצה משחק גביע מול זולניין ולאדינגן והיא לא התקשתה כלל בדרך ל-8:1, כשההתקפה שלה מפגין תצוגה מרהיבה בשנית. טוונטה גם היא משחקת בצורה התקפית מאוד, ולא פעם מפקירה את ההגנה בניסיון למצוא את הרשת. לא בכדי ספגה טוונטה שער בכל משחקיה האחרונים.

ההליגה ההולנדית משופעת במשחקים רבי שערים, וההמלצה שלנו להערב היא להמר בהימור אנדר-אובר שערים על המשחק על אובר, דהיינו שייכבשו לפחות ארבעה שערים ומעלה.

משחק 209: אנדר/אובר שערים (2-3) אייאקס - טוונטה. ההימור: 2

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק